Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda ZOOM mobil verimi bitiriyor harcıyor sorunu ile ilgili yapmanız gerekenleri detaylı şekilde anlatacağız.

İnternet çağımızın olmazsa olmazları arasındaki yerini almış durumdadır. Özellikle Corona virüsünden sonra tüm dünya artık evine hapis olmuş durumdadır. Evde kalmanın bu virüsü bitirmenin tek yolu olduğunu herkes gibi sizde biliyorsunuzdur. Dolayısıyla eğitimlerde uzaktan verilmeye başlandı. Üniversiteli öğrencilerin kullandığı uygulama ise ZOOM uygulamasıdır. Lakin son zamanlarda ZOOM mobil verimi bitiriyor harcıyor diyen kişi sayısının her geçen gün arttığını söyleyebiliriz.

  • Uygulamanın ne kadar internet götürdüğünü ve neden mobil verinizi bu kadar hızlı bitirdiğini, buna bağlı alacağınız önlemlerin neler olacağını hepsini anlatacağız.

ZOOM mobil verimi bitiriyor harcıyor

zoom mobil interneti bitiriyor

ZOOM mobil interneti bitiriyor diyen kullanıcılardan biriyseniz eğer bunun için hangi önlemleri almanız gerektiğini sıralayacağız. Vereceğimiz bu bilgiler ışığında yaşadığınız sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız.

  • Uygulamayı indirdikten sonra katıldığınız toplantılar görüntülü olmaktadır.
  • Ve toplantılarda da bir çok kişi bulunmaktadır.
  • Normal koşullarda zaten görüntülü aramalarınızı ve sosyal medya uygulamalarınızın kullanımını mobil verinizden değil wi-fiden yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Toplantı uygulaması olan bu uygulamada mobil verinizi daha az götürebilecek bir özellik ne yazık ki bulunmamaktadır.
  • Peki nasıl bir yol izleyebilirim? Diyebilirsiniz.
  • Şayet wi-fiye bağlanma imkanınız bulunmuyorsa bunun için mobil verinizi arttırmanız gerekiyor.
  • Eğer mobil verinin yerine tercih edebileceğiniz bir wifi varsa uygulamayı kullanırken muhakkak wifiye bağlıyken girmenizi tavsiye ediyoruz.

ZOOM mobil verimi harcıyor

zoom internet harcıyor

ZOOM mobil verimi harcıyor ise arka plandaki uygulamalarınızı kapatıp bir tek bu uygulamadan bağlantınızı kurun. Mobil internetiniz azaldıkça uygulamaya girince donma ya da kasma sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bunun olmasını istemiyorsanız kullanımlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kısacası uygulamaya mobil verinizden değil, wifi üzerinden bağlantı kurmanızı tavsiye ediyoruz. Bu dönemde özellikle wifi artık olmazsa olmazlar arasındadır. Evinizde internet yok ise internet bağlantısı başvurusunu yaparak uzaktan eğitimlerinizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.

ZOOM uygulaması hakkında sormak ya da merak ettiğiniz konular varsa bunları bize yorum alanından bildirin. Uygulama için gerekli olan bilgileri sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

ZOOM mobil verimi bitiriyor harciyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here