Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda ZOOM kullanıcı adı değiştirme değişmiyor sorunu için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini ayrıntılı şekilde anlatacağız.

COVİD-19 virüsüyle mücadele verdiğimiz bu dönemde herkesin elinden geldiğini yaptığını söyleyebiliriz. Hayat eve sığar ve evde kal hashtag paylaşımları ile herkesin evde kaldığını söyleyebiliriz. Öğrencilerin de öğretimlerine evlerden devam ettiğini bu zorlu dönemi hep birlikte atlatacağız. Üniversiteli öğrencilerin uzaktan eğitim aldığı ZOOM uygulamasının kullanıcı kitlesi sürekli artmaktadır. ZOOM kullanıcı adı değiştirme değişmiyor şeklinde sorunun da çözümü için yapılması muhtemel işlemlerden bahsedeceğiz.

  • Kayıt olduğunuz ilk anda gerçek isim bilgilerinizi yazmamanız durumunda pişmanlık duyabilirsiniz.
  • Zaman geçtikten sonra kullanıcı isminizi değiştirmek isteyebilirsiniz.
  • Nereden ve nasıl değiştiğini bilmiyor olmanız ister istemez sizi üzecektir.
  • Vereceğimiz bilgi paylaşımları doğrultusunda kullanıcı adınızı sorunsuz şekilde değiştirebilirsiniz.

ZOOM kullanıcı adı değiştirme değişmiyor

zoom kullanıcı adı değişmiyor

ZOOM ismimi değiştirme işlemlerini araştırmaya girdiyseniz şayet ismin nereden değiştireceğinizi sıralı şekilde paylaşarak bu bağlamda yaşanan sıkıntının da önüne geçmiş olacağız.

  • ZOOM uygulamanıza giriş gerçekleştirin.
  • Sonrasında ise alt tarafta bulunan ‘’Settings’’ yani ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yapın.
  • Buraya geldiğinizde ise üst tarafta isminizin olduğu bölmeye dokunun.
  • Display name yazan kısmın karşısında sizin uygulamanızda bulunan isminiz yazacaktır.

ZOOM kullanıcı ismi değiştirme işlemlerinizi bu bölmeye tıklayıp değişikliği sağlayabilirsiniz. Değişiklik sonrasında artık sorunsuz şekilde işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Buradan işlem sağladığınız ancak yine değişim olmadı ise diğer nedenleri kontrol edeceğiz.

ZOOM kullanıcı adı değişmiyor

zoom kullanıcı ismi

ZOOM kullanıcı adı değişmiyor probleminize neden olan etken uygulama içerisinde bu ismi değiştirirken internet bağlantısı gitmiş olabilir. O yüzden bağlantılarınızın düzgün çalışıyor olduğundan emin olmanız gereklidir.

Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlantı kurarak aynı işlemleri tekrar edin. Bilgisayardan ve telefonunuzdan bu işlemlerinizi yapıyor olmanıza rağmen netice değişmiyor ise bunun için uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayın.

Bu yüklemelerin bitimi sonrasında artık probleminiz kalmamış olması gerekiyor. Kullanıcı adını belirtilen şekilde değiştiremiyorsa bunu bize yorum alanından bildirmeniz halinde o şekilde kontrol sağlayacağız. Bazen isim değişikliği esnasında hata verebilmektedir. O hatayı bizimle paylaşırsanız onun üzerinden işlem sağlayacağız.

ZOOM kullanici adi degistirme degismiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here