Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimi bu yazımızda ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services uyarısı hakkında merak ettiklerinizi sizinle paylaşacağız.

2019 Yılının sonlarında başlayan ve 2020 yılının bitiyor olmasına rağmen henüz daha aşısı bulunamayan COVİD-19 virüsünden ötürü eğitimler uzaktan verilmeye devam edilmektedir. Uygulama da kullanıcı kitlesi artınca sorunlarında arttığını dile getirebiliriz. ZOOM belirtilen uyarının gelme nedenini ve bu sebeple neler yapılabileceğini sizlere değineceğiz.

  • ZOOM uygulamasında çeşitli sorunlar ve uyarılar meydana gelebilmektedir.
  • Gelen bu sorunların çözümleriyle alakalı daha öncesinde sizi bilgilendirdik.
  • Web sitemiz üzerinden kontrol sağlayarak yaşanılan sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz.
  • Son olarak gelen uyarının hesabınıza neden geldiğine ilişkin bilgileri verirken sizin neler yapmanız gerektiğini de ele aldık.

ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services uyarısı

ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services uyarısı

ZOOM uygulamasında almış olduğunuz uyarının Türkçe anlamı ‘’ ZOOM geçici olarak sınırsız süreli toplantı hizmetleri uyarısı sağlıyor’’ gelmektedir. Uyarı geldikten sonra ikinci bir bildirim gelene kadar süre olmadan toplantı sağlayabilirsiniz. Daha öncesinde süreli miydi? Diyebilirsiniz. Evet ZOOM uygulamasında 40 dakika sınırı bulunduğundan ötürü bu sınırlandırmayı yılbaşına özel olacak şekilde kaldırmış durumdadır.

İkinci bildirim gelene kadar da sınır olmadan uygulama da toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar İngilizce bir uyarı gelmesinden ötürü gelen uyarıyı anında red edebilmektedir. Böyle bir işlem sağlamamanızı ve her ne uyarı gelirse gelsin o uyarıyı ilk önce araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Nitekim yüksek ihtimalle siz de bunu yapan kullanıcılardan birisisiniz. Hiç olmazsa uygulama İngilizce olduğu için yapacağınız her türlü ayar ya da her türlü uyarının Türkçe anlamının ne olduğunu araştırsanız bile size ne demek istediğini anlayabilirsiniz. Bir de bu uyarıyı almayan kullanıcılar bulunmaktadır. Uyarı gelmediğinde sınırsız kullanımın olup olmadığı merak edilmektedir. Elbette ki uyarı olmadan da sınırsız kullanım sizde de aktif edilmektedir. Getirilen özellik tüm hesaplara dahil edilmektedir.

ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services

ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services gelme nedeninin ne olduğuna dair bilgilendirmeleri sizlere sunmuş bulunuyoruz. Sınırsız kullanımınızın gerçekleştirilmesinin vermiş olduğu etkenleri paylaştık. ZOOM hakkında merak ettiğiniz farklı konular var ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor
Sonraki İçerikGodfall sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here