Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda ZOOM 40 dakika sınırı kalktı mı ve ne zaman kalkıyor? Sorularının yanıtını bulabilmeniz için bilgileri sizinle paylaşacağız.

ZOOM uygulaması COVİD-19 virüsüyle birlikte en çok kullanılan uygulamalar arasındaki yerini almış durumdadır. Uzaktan eğitimlerin verildiği uygulama İngilizce olmasına rağmen bizim ülkemizde de en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. ZOOM 40 dakika Araştırmalarını yapanlardan biriyseniz doğru yerde olduğunuz söyleyebiliriz.

  • ZOOM yetkilileri uygulama içerisinde var olan 40 dakika sınırını belli bir süreliğine kaldıracağını dile getirmiştir.
  • 18.12.2020 tarihi itibariyle sınırsız kullanım gerçekleştirebileceğinizi söylemek mümkündür.
  • Uygulamaya girişiniz esnasında ‘’ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services’’ uyarısı geliyor ise bunun nedeni uygulamayı ikinci bir bildirim gelene kadar ücretsiz bir şekilde kullanacağınız anlamına gelmektedir.
  • ZOOM ile ilgili 40 dakika kısıtlamasının hangi tarihler arasında kalkacağını yine aşağıda sizinle paylaşıyor olacağız.

ZOOM 40 dakika sınırı kalktı mı ve ne zaman kalkıyor?

ZOOM 40 dakika sınırı kalktı mı ve ne zaman kalkıyor

ZOOM 40 dakika sınırı kalktı mı? Şeklinde bir araştırma girdiyseniz eğer bu sorunun cevabını yukarıda vermiş olsak da eklemek istediklerimiz de elbette bulunmaktadır. ZOOM yetkilileri uygulamada bulunan 40 dakikalık kısıtlamayı yılbaşına özel olarak belli bir süreliğine kaldırmış durumdadır.

ZOOM yetkilileri tarafından verilen haberi incelediğimizde ‘’ Covid-19, yaşama ve çalışma şeklimizi değiştirdiği kadar kutlama alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Önümüzdeki yılbaşı ve bayramlar da malesef son 1 yıldan pek farklı geçmeyecek. Kullanıcılarımıza bir minnettarlık göstergesi olarak, uzun bir süre boyunca 40 dakikalık toplantı sınırını kaldırmaya karar verdik’’ Bilgilendirmesini kullanıcılarıyla paylaşmış durumdadır.

Belirttiğimiz üzere uygulamaya girişiniz esnasında ‘’ZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services’’ uyarıyı alıyorsanız eğer Türkçe anlamı ZOOM, geçici olarak sınırsız süreli toplantı hizmetleri sağlıyor demektedir. İkinci bir bildirim gelene kadar uygulamayı 40 dakika sınırı olmadan kullanımlarınızı yapabilirsiniz.

ZOOM 40 dakika sınırı ne zaman kalkıyor?

ZOOM 40 dakika sınırı ne zaman kalkıyor? 18 Aralık olarak süre dilimini bildirmemizde fayda bulunmaktadır. Ki siz uygulamaya girişini esnasında yukarıdaki uyarıyı aldıysanız ikinci bir bildirim gelene kadar bu şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Sınır belli bir süreliğine getirildiğinden dolayı sınırlandırmalar belli saatler aralığında gerçekleştirilmektedir. 17 Aralık Perşembe 18:00’den, 19 Aralık Cumartesi 14:00’e 23 Aralık Çarşamba 18:00’den, 26 Aralık Cumartesi 14:00’e 30 Aralık Çarşamba, 18:00’den, 2 Ocak Cumartesi 14:00’e kadar sınırlandırmaların kalktığını görebilirsiniz. Sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikHuawei Honor 7 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikFacebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here