Paylaş

Youtube yükleme hatası veriyor yüklenmiyor. Youtube uygulamasında video açılıyor ama altta öneri videolarında bu hatayı alıyorsanız çözümü haberimizde.

Video paylaşımlarının beyni olan Youtube uygulamasında artık tüm herkesin paylaşım sağladığını belirtebiliriz. Abone sayılarıyla birlikte kazançların arttığı uygulama da izlenme ve beğeni ile yorum oranına bağlı olarak da videoların daha çok izlenmesine imkan sunulmaktadır. Bir şeyi merak ettiğimiz için girdiğimi uygulamada hiç beklemediğimiz bir videoyla çıkışımızı sağlayabiliyoruz. Youtube uygulamasında kanalınız olmasa bile kanal sahibi olmadan beğeni ve yorum yapamıyorsunuz. Yani siz video paylaşıyor olmasanız bile belli bir kanalınız oluşmaktadır. Hesap bilgilerinizi girdikten sonra yaptığınız yorumlara bağlı olacak şekilde abone artırabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin haricinde youtube üzerinde sadece video izleyen biride olabilirsiniz. Youtube uygulaması içerisinde izleyeceğiniz bir video açılıyor ama öneri alanında herhangi bir içerik gelmiyorsa çözümü kontrol edeceğiz. Bu alanda yükleme hatası yeniden denemek için dokunun bölümüne dokunduğunuzda yine açılmıyorsa nedenine birlikte bakacağız.

Youtube yükleme hatası veriyor yüklenmiyor

Youtube videolar yüklenmiyor, youtube yükleme hatası, youtube yükleme neden hata veriyor, youtube yükleme hatası sonrasında ne yapmam gerekiyor, youtube videonun altındaki öneri videolarında yükleme uyarısı vermektedir. Belirttiğiniz tüm hataların altında internet veriniz ile alakalı bir sorun olabilir. Karşılaştığınız sorun sonrasında ilk olarak yapmanız gereken bağlantıları kontrol etmek olacaktır.

Youtube öneriler yüklenmiyor

Yükleme hatası sırasında wifiye bağlıysanız mobile, mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak tekrar deneme gerçekleştirmeniz de fayda var. Bu denemeleri gerçekleştirdikten sonra hala daha hata devam ederse arka planda çalışan tüm uygulamaları kaldırıp yeniden deneyelim.

Youtube yükleme hatası veriyor yüklenmiyor, youtube yükleme uyarısı, youtube öneriler yüklenmiyor, youtube yükleme neden hata veriyor, youtube yüklenmiyor, youtube öneriler hata alıyorum

Deneme yanılma yöntemiyle yaptığımız ayar çözüm olduğu için uygulamayı kapatıp yeniden giriş yapmak hatayı gidermektedir. Şayet bu da sorunun giderilmesine neden vermezse uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.

Gelen bir güncelleme var mı yok mu bunun kontrollerini sağlayalım. Böylelikle hata giderilmesi gerekiyor. Ama hala daha devam ediyorsa telefonu kapatıp açtıktan sonra giriş yapmanızı öneriyorum. Ve haricinde sizin bağlı olduğunuz internete bağlanan kişilerde aynı hata var mı bunu sormanızda da yarar bulunmaktadır. Yaşanan sorun genel ise beklemenizi tavsiye ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here