Paylaş

Youtube yorumu sabitleme nerede. Bir çok kanal sahibi yorum sabitlemenin gözükmediğini karşısına çıkmadığına dair sorun yaşamasından ötürü yazımızı hazırladık.

Bazen hiç olmadık anda hiç olmadık video milyonlar tarafından izlenip o ülkenin gündemine düşebiliyor. Ve izlediğimiz kişiyi haberlerde, magazin programlarında bulabiliyoruz. Buna sebep ise youtube platformunun tüm kullanıcılara hizmet verişidir. Youtube bir anda sizi fenomen edebileceğinden ötürü kanal sayılarının da her geçen gün arttığını söyleyebilmek mümkündür. Kanalı açtıktan sonra video paylaşımlarını sürekli olacak şekilde paylaşım yapmanız gereklidir. Nedenine gelince de youtube içerikleri ne kadar devamlı olursa abone sayınız da her geçen gün buna bağlı olacak şekilde artış gösterecektir. Tabi sadece kanala video atmakla da bitmiyor bu olay. Attığınız videoya özen göstermeli ve onun içerisinde ayarları sağlamalısınız. Videoyu yayına verdikten sonra genel yorumlara kalp bırakarak beğenilen en fazla yorumu da sabitlemek abonelerinize vermiş olduğunuz değeri gösterecektir. Ve her geçen gün kitlenizin yükseldiğini görebilirsiniz. Sabitlemeyi bulamıyor ya da nerede olduğunu bilmiyorsanız sorun yok onu da yazımız da anlatacağız.

Youtube yorumu sabitleme nerede

Youtube yorum sabitlemeyi göremiyorum, youtube yorum sabitlemeyi bulamıyorum, youtube yorum sabitleme, youtube yorum nasıl sabitlenir, youtube yorum sabitlemek istiyorum ama yok, youtube yorum sabitleme ayarları. Yönünde var olan soruların tamamıyla ortadan kalkabilmesi için hazırlanan makalemizi ziyadesiyle işinizi görecektir.

Youtube yorum sabitleme bulamıyorum

Kanala yorum yapan birinin yorumunun sabitlenebilmesi için ilk önce youtube alanına geliyoruz. Kanala girdikten sonra videonun olduğu ekrana geliyoruz. Videonun olduğu ekrana geldikten sonra burada var olan yorumları aşağıya doğru geldiğiniz de görebilmeniz mümkündür.

Youtube yorumu sabitleme nerede, yorum sabitleme, youtube yorum sabitlenmiyor, youtube yorum nasıl sabitlenir, youtube yorum sabitleme yok, youtube yorum sabitleme bulamıyorum

  • Yorumunu sabitlemek istediğiniz kişinin sağında üç noktalı bir bölüm olacaktır.
  • Bu bölüme geldikten sonra ”Sabitle” diye bir seçenek gelecektir.
  • Oraya tıklamanız halinde artık yorumu sabitlemiş olacaksınız.
  • Ama bu sadece kanal sahiplerinin yapmış olduğu bir işlemdir.
  • Siz o yorumu bir izleyici olarak sabitleyemezsiniz. Bu yetki sadece kanal sahibinde vardır.
  • Sizin de var olan kanala bir yorum yapıldıysa siz de aynı yolları izleyerek sabitleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Youtube yorumu sabitleme nerede diyenlere ilişkin hazırlanan yazımız sonrasında sorununuz umarım giderilmiştir. İyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here