Paylaş

Youtube yorumlarda kalp gözükmüyor. Youtube uygulaması içerisinde yorum alanında kalp çıkmıyor veya da siz de kalp yok ise sebebine ilişkin bilgileri paylaşacağız.

Youtube üzerinde en çok merak edilen konu kanal sahiplerinin ne kadar para kazandığıdır. Bundan dolayı da herkesin kendine özgü bir kanalı bulunmaktadır. Hemen hemen yeni neslin tamamı youtube üzerinde bir kanal sahibidir. Kendileri açtıkları kanallar üzerinde video paylaşımları yaparak izlenme oranında önemli adımlar elde etmek istemektedirler. Herkese açık olan bir platform youtube üzerinde kanal sahiplerinin ciddi paralar kazandığı aşikardır. Tabi öyle hemen herkes bir anda izlenmeye ulaşamamaktadır. Bunun için çaba göstererek abonelerine özel ilgi gösterilmesi gereklidir. Birinin kanalına abone olan kişiler bilirler videoya yorum yapıldıktan sonra kanal sahibi tarafından kalp gönderilmektedir. Gönderilen kalp aboneye bildirim olarak tekrar gitmektedir. Bu da hem aboneyi mutlu etmekte hem de izlenirliği artırmaktadır. Kanal sahibi değil ama yapılan yoruma kalp koymak isteyen bir çok kişi de bulunmaktadır.İşte bu aşama da kalbin nerede olduğu merak edilmektedir. Biz de tam olarak burada devreye girerek kalp ikonunun nerede olduğuna ilişkin bilgilendirmeyi paylaşacağız.

Youtube yorumlarda kalp gözükmüyor

Youtube kalp gözükmüyor, youtube yoruma kalp bırakamıyorum, youtube yorumda kalp bende yok, youtube yoruma kalp bırakacağım ama görünmüyor, youtube uygulamasında kalp bende neden yok. Diyenlerin sayısı hayli fazladır. Bunun nedeni sebebi ve çözümüne dair tüm ayarları inceleyerek mutlak bir çözümü aşağıda sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Youtube kalp işareti yok

Youtube kullanıcılarına şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Öncelikle yapılan bir yoruma kalp işareti koyabilmeniz için o kanalın sahibinin siz olması gerekiyor. Yani siz yorum yapan biri olarak bir başkasının yorumuna kalp koyamazsınız. O yorumu sadece beğenebilirsiniz.

Youtube yorumlarda kalp gözükmüyor, youtube kalp gözükmüyor, youtube kalp işareti yok, youtube kalp nerede, youtube yoruma kalp bırakamıyorum, youtube kalp koyamıyorum

Yani yorumuna kalp koymak istediğiniz kişinin gönderisinin beğenilmesi sonrasında yorum en üst sıralardaki yerini alacaktır. Ve bu da kanal sahibinin dikkatini çekmesine sebebiyet verecektir. Eğer isterse o yorumu videonun altına da sabitlemesini sağlayabilir.

Bunun dışında kalp atamama sorunu ile ilgili de kanal sahiplerinin sıkıntısı olmasından ötürü Buraya tıklaması halinde uygulamayı indirmeniz gereklidir. Uygulama indikten sonra kalp atma özelliği kendiliğinden devreye girecektir. Şayet siz kendiniz el ile atmak isterseniz bahsedilen şekilde sadece kanal sahibi olmanız gereklidir. Gerçi verilen uygulama da kanal sahipleri için verilmiş bir uygulamadır.

Youtube yorumlarda kalp gözükmüyor, youtube kalp gözükmüyor, youtube kalp işareti yok, youtube kalp nerede, youtube yoruma kalp bırakamıyorum, youtube kalp koyamıyorum

Youtube yorumlarda kalp gözükmüyor sorunu ile ilgili anlattıklarımızın sonrasında aklınıza takılan bir nokta olursa bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here