Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız yazımızda Youtube yorumlar taşındı nereye gitti diye merak ediyorsanız bunun altında yatan nedenleri birlikte kontrol edeceğiz.

Dünyanın video paylaşma merkezi haline gelen Youtube uygulamasında izlenen videolara atılan yorumlar oldukça değerlidir. Youtube uygulaması da diğer uygulamalar gibi kendini sürekli geliştirmektedir. Youtube yorumlar taşındı nereye gitti yönündeki soruların artması üzerine bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

  • Eminim sizde bir çok kullanıcı gibi Youtube üzerinden izlediğiniz bir videonun yorumlarını merak edip yorum kısmına bakıyorsunuzdur.
  • Bunu herkes gibi sizin de yapıyor olmanız gayet normal bir durumdur.
  • Lakin yorum alanına girdiğinizde ‘’Yorumlar taşındı’’ uyarısını görüyorsanız eğer bunun ne anlama geldiğini ve mevcut yorumların nereye gittiğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda yer almaktadır.

Youtube yorumlar taşındı nereye gitti

youtube yorumlar nereye gitti

Youtube yorumlar nereye gitti merak ediyorsanız eğer bunun için üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü yorumların gittiği alanı daha çok seveceğinizden eminiz. Youtube uygulamasında yorumların ne kadar önemli olduğunu video paylaşan kişilerden anlayabilirsiniz.

Youtube uygulamasında kanal sahibi olan herkes video yüklemesi yaptığı sırada ilk cümlesi kanala abone olmayı ve videoyu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın diyerek paylaşmaktadır. Atılan yorumlar ve yapılan beğeniler o videonun Trendlere girmesine yardımcı olmaktadır.

Yorumun önemi oldukça fazla olan uygulamada artık yorumlar videonun en altında değil hemen altında karşınıza gelmektedir. Bundan sonraki süreçte bir videonun yorumuna bakmak istediğinizde alt tarafta ‘’Yorumlar taşındı’’ ibaresini görebilirsiniz.

Videonun hemen altına baktığınızda yorumları göremediyseniz ‘’Yorumlar taşındı’’ yazısının sağında bulunan ‘’Yorumları göster’’ alanından kontrol sağlayabilirsiniz.

Youtube yorumlar taşındı

Youtube yorumlar taşındı nereye gitti

Youtube yorumlar taşındı yazısı henüz sizin hesabınızda görünmüyorsa bunun nedeni çok açıktır. Uygulamayı güncelleme olmadı ise eğer yorumlar taşındı bilgilendirmesi sizde görünmeyecektir. Uygulamanızı kaldırdıktan sonra Google Play Store ya da Apple Store üzerinden tekrar yükleme gerçekleştirin.

Uygulamanızın güncelleme almasının en kolay ve en pratik yolu budur. Bu yöntemi yaptıktan sonra uygulama en güncel haline gelmiş olacaktır. Youtube ile ilgili merak ettiğiniz farklı konularda olabilir. Bu konuları bizlere yorum kısmından dile getirebilirsiniz. Biz platform ile ilgili cevaplarınızı yorumdan ya da yayına verdiğimiz yazılardan vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here