Paylaş

Youtube yapmış olduğum yorumlar nerede. Youtube videolara yapılan tüm yorumları görebilmeniz için incelemeleri tamamlayarak yazımızı hazırladık.

Beğendiğiniz ya da beğenmediğimiz videoların altına tüm platformlardan yorum bırakabiliyorsunuz. Bu o kişiye olan bilgilendirmemizi sağlamasına ve kendisini düzeltip ya da yapılan paylaşıma verdiği değeri gösterecektir. Youtube uygulamasında da var olan videolara atılan yorumlar o videoların öne çıkmasına sebebiyet vermektedir. Yorum olumlu ya da olumsuz sonuç itibariyle orada paylaşılan bir içerik izlenmiş ve bir yorum yapılmış. Bazı kullanıcılar da eskiden yaptığı ve youtube uygulamasında bulunduğu dönem içerisindeki tüm videolara atılan yorumları görmek istemektedir. Yorumları görmek için videoları tek tek açıp kendi yorumunun aranma gibi bir durumun olması zaten mümkün değildir.  Bunun bir ayarı var mı diye merak eden kitle sayısı ise oldukça fazladır. Uygulamaya dahil olduğunuz günden bu zamana kadar olan yorumlarınıza ulaşım sağlanabilmesi için makalemiz de yer alan işlemler sorunuzu giderecektir.

Youtube yapmış olduğum yorumlar nerede

Youtube yapmış olduğum yorumları bulma, youtube tüm yorumlarım, youtube bütün yorumlarımı bulabilir miyim, youtube tüm yorumlarım nerede, youtube yapılan yorumlar nerede birikiyor, youtube yorum bilgilerime ulaşmak istiyorum. Youtube uygulaması içerisinde bir hesap oluşturdunuz ve bu hesaptayken izlediğiniz videolara yapılan tüm yorumları merak ediyorsunuz. Onları bulmak istediğinizden ötürü biz de sizin adınıza nasıl bulunacağını araştırdık.

Youtube bütün yorumlarımı bulma

Tek tek videoların altında bakıp durmak akıl karı işi değil. Videolara tek tek bakarak bu sorunu giderebilmeniz imkansızdır. Her uygulamanın kendi içerisinde sizler için yapmış olduğu bir kolaylık elbette vardır. Sadece o kolaylığı bulmak için biraz araştırmacı olmanız gereklidir.

Youtube yapmış olduğum yorumlar nerede, youtube tüm yorumları görme, youtube yaptığım yorumları görme, youtube tüm yorumlarım, youtube tüm yorumlarımı bulma, youtube bütün yorumlarımı bulma

Sizler için hazırladığımız youtube yorumlarının tamamını bulma ile ilgili yazımız da var olan yorumlara erişim sağlayabilmeniz için https://www.youtube.com/feed/history/comment_history yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Açılacak olan ekranda youtube hesabında bu zamana kadar yazmış olduğunuz bütün yorumlara ulaşabilirsiniz. Eğer bu aşamada aklınıza takılan bir husus varsa bizimle bu durumu paylaşabilirsiniz. Nereden paylaşıyorsunuz tabi ki yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz. Sadece bu konu değil elbetteki başka tüm konular için de yaşanan sıkıntıyı iletebilirsiniz.

 

Youtube yapmış olduğum yorumlar nerede, youtube tüm yorumları görme, youtube yaptığım yorumları görme, youtube tüm yorumlarım, youtube tüm yorumlarımı bulma, youtube bütün yorumlarımı bulma

2 YORUMLAR

  1. Telefonumdan yorumlara girmek istiyorum çoğu yerde aynı link var fakat girdiğimde izleme geçmişim çıkıyo yorumlara dair hiçbişi çıkmıyo nasıl gircem ya 😤

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here