Paylaş

Youtube yabancı videolar geliyor konum değiştirme. Sürekli yabancı kanallar geliyor ve videolar hep ingilizce ise sorun konum ayarlarıyla ilgilidir. Çözümü ise haberimizde.

Bir videoyu izlediğiniz andan itibaren benzer video içerikleri ise youtube hesabında size öneri olarak sunulmaktadır. Yabancı kanalın videolarına aboneyseniz o kanal ile ilgili görsellerin gelebilmesi gayet normaldir. Ama karşınıza sürekli yabancı videolar ve kanallar geliyorsa bu durum tamamen farklıdır. Orada konum ayarsızlığı vardır. Yani örneğin siz Türkiye’de giriş yapıyorken ve orada yaşıyorken konumuz Almanya ise Almanya kanalları ve videoları karşınıza gelecektir. Konum ayarlarını değiştirmediğiniz süre içerisinde bu pasif hale gelmeyecektir. Elbette siz türkçe videolar izlediğiniz de ona benzer videolar gelir ama o ülkenin gündemiyle ilgili de videolar sürekli geleceğinden dolayı bu biraz can sıkıcı hal alabilmektedir. Peki buna nasıl engel olacağız? Ya da youtube konum bilgilerini nereden değiştireceğiz. Birlikte bakarak tüm sorunlarımızı ortadan kaldıracağız.

Youtube yabancı videolar geliyor konum değiştirme

Youtube yabancı ülkenin videoları geliyor, youtube konum ayarları nerede, youtube konum değiştirme, youtube konum bilgilerini değiştirme, youtube yabancı videolar gelmesin, youtube yabancı kanallar çıkmasın. Konumu ayarladıktan sonra artık yabancı ayarların karşınıza gelmediğini sizler de görmüş olacaksınız. Ayar işlemlerini ise oldukça basit bir yöntem ile değiştirebilmeniz mümkündür. Yazı içerisinde vereceğimiz bilgiler doğrultusunda ne kadar basit olduğunu sizler de anlamış olacaksınız.

Youtube konum değiştirme

Konum ayarının değiştirilebilmesi için youtube uygulaması içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba girdikten sonra sağ üst kısmında bulunan resim ya da profil ikonuna tıklayıp açılan seçenekler içerisinde ”Ayarlar” alanına girelim.

Youtube yabancı videolar geliyor konum değiştirme, youtube yabancı kanallar geliyor, youtube videolar yabancı geliyor, youtube konum değiştirme, youtube konum ayarları, youtube videoları türkçe gelsin

Ayarlara girdiğiniz de yine karşınız da bir çok seçenek görebilmeniz mümkündür. Bulunmakta olan bu seçeneklere bakmaksızın sayfayı en alta çekelim. En alta çektiğiniz de konum yaşamış olduğunuz ülkeden farklı bir ülke görünüyordur. Onu yaşamış olduğunuz ülke Türkiye olarak seçtiğiniz de videolar ve kanal içerikleri güncellenmiş olacaktır. Bu da sizin video önerilerinizi tamamen güncellemesine sebebiyet verecektir.

Youtube yabancı videolar geliyor konum değiştirme, youtube yabancı kanallar geliyor, youtube videolar yabancı geliyor, youtube konum değiştirme, youtube konum ayarları, youtube videoları türkçe gelsin

Görüldüğü üzere Youtube yabancı videolar geliyor konum değiştirme işlemlerini tek bir tuşla giderdik. İyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here