Paylaş

Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor. Telefondan wifiye bağlıyken youtube videoları gelmiyor ya da açılmıyor ise yapılacak ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Youtube üzerinden izlenen videoların her geçen gün artışıyla birlikte video paylaşımları daha sık bir derece de yapılmaktadır. Özellikle youtuber olan kişilerin hafta da en az bir video paylaşımı sağlaması bu noktada önem arz etmektedir. Kısa süre içerisinde inanılmaz abone sayılarına ulaşan kitle sayısı da bulunmaktadır. Video paylaşımı sağlamak isteyen kişiler videoların düzenlenmesine önem ve titizlik göstermektedir. Yeni video paylaşan kişiler ise youtuber olma yolunda çeşitli video bağlantıları izleyip her şey tamken paylaşımlarını yapmaktadır. Tabi bir de izleyici kitlesi bulunmaktadır. Artık elimizdeki telefonlardan tüm haberleri kontrol ederek günlük yaşamdan olan olayları takip etmekteyiz. Ancak genel olarak youtube videoları mobil veriden izlenmemektedir. Wifi olmadan telefonlarından youtube alanına giren sayısı çok azdır. Kullanıcıların bir çoğu wifi olduğunda girerek videolarını izlemektedir. Bunun sebebi ise izlenen videolar bir anda internet veri bağlantınızı bitireceğinden dolayıdır. Telefonunuz wifiye bağlıyken youtube videoları açılmıyor ise strese gerek yok gerekli aşamaları birlikte sağlayacağız.

Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor

Youtube videoları telefondan açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, telefon wifiye bağlıyken youtube açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube uygulamasına wifiden giremiyorum, youtune wifiden açılmıyor, youtube videoları açılmıyor, youtube videoları telefon wifiye bağlıyken gelmiyor. Telefonunuz da bir video izlemek istediğiniz de evinizin ya da oturduğunuz bir ortamın wifisine bağlantı kurduktan sonra açılmıyorsa bu durumda başka bir alana girmeyi deneyelim. Eğer tüm uygulamaları açıyor sadece youtube alanında sorun varsa kontrollerimizi sağlayacağız.

Youtube videoları açılmıyor

Wi-fi bağlantısı modem üzerinden alınmaktadır. Dolayısıyla böyle bir durum karşısında internet bağlantısı için modemi kapatıp açarak denemelerimizi sağlayacağız. Aynı wifiye bağlı kişilerin youtube uygulaması üzerinden video izleyip izlemediklerini soralım. Onlarda herhangi bir sorun yok ise bu durumda sorun telefonumuz ile alakalıdır. Telefon markanıza bağlı olacak şekilde Android ve İphone telefonlar için ayrı ayrı olacak şekilde işlem aşamalarını kontrol edeceğiz.

Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor, telefondan youtube açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, youtube videoları açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube wifiden giremiyorum

Android telefonunuzdan wifiye bağlandınız da youtube hesabındaki videoları açılmıyor ya da gelmiyorsa belirtilen işlem adımları sorununuzu giderecektir.

  1. Youtube üzerinden videoların açılmaması sonrasında öncelikle telefonunuzdan ”Ayarlar>Wifi>Kablosuz ağ adınızın üzerine basılı tutuyoruz>Ağ yapısını değiştir>Gelişmiş seçenekleri göster alanına giriş yapıyoruz.
  2. Gelecek olan sayfayı en aşağıya doğru çektiğimiz de ise karşınızda var olan DHCP alanını Statik IP olarak değiştiriyoruz.
  3. Son olarak İP Ve DNS gireceğiniz bir bölüm gelecektir. DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) giriş yaparak kaydetme işlemlerini tamamlayalım.
  4. Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında sorun ortadan kalkmış ve youtube videoları gelmiş olacaktır. Tabi ayarları bitirdikten sonra telefonu kapatıp açmayı unutmayalım.

iPhone telefonunuzdan wifiye bağlandığınızda youtube videoları çalışmıyor ya da açılmıyorsa o halde bunun içinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirelim.

  1. Youtube uygulamasında keyifle bir video izlemek istediğiniz de wifiye bağlantı kurdunuz ve telefon iphone youtube çalışmıyor ise ; Ayarlar>Wifi>Bağlı olduğunuz ağın yanındaki (i) ikonuna tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  2. Gelen sayfada var olan ”DNS’i Ayarla” kısmına girelim.
  3. Açılan ekranda seçenek belirecektir. Bu seçenekler içerisinde ”Elle” işaretleyerek DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazma işlemleri sonrasında kaydetme işlemlerini tamamlayalım.
  4. Youtube videolarının açılabilmesi için telefonu kapatıp tekrar açmasını sağladığınız da sorununuz giderilmiş olacaktır.

Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor, telefondan youtube açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, youtube videoları açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube wifiden giremiyorum

Son dönemlerde sıkça karşılaşılan Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor soruna ilişkin müdahaleleri yazı içerisinde sizlere belirtmiş bulunuyoruz. Aldığınız farklı bir hata olduğunda bunu yorumda bize iletebilirsiniz.

Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor, telefondan youtube açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, youtube videoları açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube wifiden giremiyorum Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor, telefondan youtube açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, youtube videoları açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube wifiden giremiyorum Youtube wifiden çalışmıyor açılmıyor, telefondan youtube açılmıyor, youtube videoları gelmiyor, youtube videoları açılmıyor, youtube wifiden çalışmıyor, youtube wifiden giremiyorum

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here