Paylaş

Youtube watch later nerede göremiyorum. Watch later Türkçe anlamı daha sonra izle olmasından dolayı kaydedilen videoları nerede bulacağınızı kontrol edeceğiz.

Youtube uygulamasında ana sayfa alanına gelen video içeriklerini daha sonra izleye kaydet diyerek ilerleyen zamanlarda izleyebiliyorsunuz. Zamanın müsait olmadığı bir anda video izlemek için girdiğiniz uygulamada videoyu kaybetmemek için daha sonra izleye kaydet diyebilirsiniz. Bu işlem sonrasında videonuz watch later alanına gönderilecektir. Yani daha sonra daha sonra izle alanına gidecektir. İzlemek istediğiniz videoyu bu alana girerek izlemesini sağlayabilirsiniz. Bazı kullanıcılar videolarını watch later bölümüne gönderdikten sonra kendileri bu alanın nerede olduğunu bilmediği için videonun nereye kaybolduğunu da merak etmektedir.  Sağlanan incelemelerle beraber videonun nereye kayıt edildiğini birlikte kontrol edip sorunumuzu çözüme kavuşturacağız. İncemeler sonrasında artık izlemek isteyip o sırada izleyemediğiniz videoları ilerleyen zamanlarda kolay şekilde bulup izleyebileceksiniz.

Youtube watch later nerede göremiyorum

Youtube watch later bulamıyorum, youtube daha sonra izle nerede, youtube daha sonra izle alanı nerede, youtube watch later gözükmüyor, youtube watch later alanına nasıl girebilirim, youtube watch later alanına kaydettiğim videoları bulma. Videolarınızı daha sonra kaydetme işlemlerini tamamlamak oldukça basittir. Bu işlem için videonun sağında bulunan üç çizgili alana tıklayıp daha sonra izleye kaydet demek yeterliliğini korumaktadır.

Youtube watch later bulamıyorum

Ardından bu kaydedilen içerikleri görüp izlemek için nereye giriş yapılması gerekli olduğunu çoğu kullanıcı bilmemektedir. Hele de youtube platformunu yeni yeni kullanıyor ve buradaki videoları yeni yeni izlemeye başladıysanız acemilik döneminiz elbette olacaktır.

Youtube watch later nerede göremiyorum, youtube watch later nedir, youtube watch later bulamıyorum, youtube daha sonra izle nerede, youtube daha sonra izle yok, youtube daha sonra izle gözükmüyor
  • Uygulama içerisine giriş yapıldıktan sonra sayfanın hemen sağ alt kısmında kitaplık adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Kitaplık bölümüne tıklamanız halinde gelen ekranda daha sonra izle diye bir seçenek belirecektir.
  • Buraya girdiğinizde uygulamaya dahil olduğunuz dönemden bu zamana kadar olan süre içerisinde daha sonra izleye kaydettiğiniz tüm içerikleri bulmanız mümkündür.
Youtube watch later nerede göremiyorum, youtube watch later nedir, youtube watch later bulamıyorum, youtube daha sonra izle nerede, youtube daha sonra izle yok, youtube daha sonra izle gözükmüyor

İçerikleri izledikten sonra bu alanı boşaltmak istiyorsanız eğer yine üç çizgili alana tıklayıp boşaltmasını devreye alabilirsiniz. Olur da buraya kadar takıldığınız ya da yapamadığınız bir yer olursa bunu bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here