Paylaş

Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor. Paylaşılan videoya özel kapak resmi eklemek istediğiniz de karşınıza hata geliyorsa sorunun neyle alakalı olduğuna bakacağız.

Sosyal medya hesaplarında paylaşılan bazı videolara genellikle koyulan kapak resimlerinden ötürü giriş yapıp izleriz. Bazen o videolar da var olan kapak resmiyle videonun bağdaşmadığını görebilmeniz mümkündür. Özel olarak eklenmiş bir kapak resmi olduğunu hemen anlayabiliyoruz. Youtube videolarında kapak resmiyle video içeriği bir olmayan videolarda hemen çıkış sağlarız. Yani kapak resmi paylaşılan videoya eş değer bir resim olmalı. Youtube videolarının daha izlenilir hale getirebilmek ve izleyicilerin dikkatini çekmek için bir çok kullanıcı kapak resmine özen göstermektedir. Bazı kullanıcı kitleleri ise eklemek istedikleri kapak resimlerinin videoya koydukları sırada hatalarla karşı karşıya kaldıklarını belirtmektedir. Yazımız da hem alınan hatayı hemde kapak resminin nasıl çekileceğini anlatarak sizlerinde videolarına bundan sonraki aşamalar da özel resimler eklemenize imkan sunacağız.

Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor

Youtube videoya küçük resim eklenmiyor, youtube videoya özel resim ekleme, youtube videoya kapak resmi eklemek istediğimde hata ile karşılaşıyorum, youtube videoya kapak resmi neden eklenmiyor, youtube videoya kapak resmi nasıl eklenir, youtube da paylaşacağım bir videoya kapak fotoğrafı koyamıyorum. Videonuzu güzelleştirecek ve ilgisini çekmenize imkan sağlayacak kapak fotoğrafları oldukça işinizi görmektedir.

Youtube özel resim eklenmiyor

Videoya kapak resmi ekleyebilmek için youtube hesabına girerek oradan da ”İçerik stüdyosu” bölümüne giriyoruz. Ardından video yöneticisi ve oradan da video düzenle alanına giriş sağlıyoruz. Ekranın sol tarafında ön izlemenin olduğu yer de bir resim çekerek kaydetme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor, youtube resim eklenmiyor, youtube özel resim eklenmiyor, youtube videoya resim eklenmiyor, youtube küçük resim koyulmuyor, youtube resim koyulmuyor

Fakat özel bir kapak resmi eklemek istediğiniz de hata ile karşılaşırsanız bunun tek nedeni hesabın doğrulanmadığından kaynaklanmaktadır.

  • https://www.youtube.com/verify alanına erişim yaptıktan sonra numaranızı ekleyerek gönder demelisiniz.
  • Kod gelecek telefona kodu girmemiz dahilinde artık özel resim eklemesi yapabilirsiniz.
  • Olur da hala daha sorun devam ederse bize yorumdan iletiniz.

Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor problemine yönelik işlem aşamalarını tamamlamış bulunuyoruz. Artık sizinde videolarınız ilgi çekecek ve daha fazla izleme alacaktır. Güzel ve belirgin bir kapak resmi her daim önemlidir.

Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor, youtube resim eklenmiyor, youtube özel resim eklenmiyor, youtube videoya resim eklenmiyor, youtube küçük resim koyulmuyor, youtube resim koyulmuyor Youtube videoya kapak resmi eklenmiyor, youtube resim eklenmiyor, youtube özel resim eklenmiyor, youtube videoya resim eklenmiyor, youtube küçük resim koyulmuyor, youtube resim koyulmuyorYoutube videoya kapak resmi eklenmiyor, youtube resim eklenmiyor, youtube özel resim eklenmiyor, youtube videoya resim eklenmiyor, youtube küçük resim koyulmuyor, youtube resim koyulmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here