Paylaş

Youtube videosunu televizyona aktarma. İzlediğiniz bir videoyu tv ye bağlayarak görmek istiyorsanız youtube üzerinden yapılacak işlemlere bir göz atacağız.

Her alanda teknoloji hızla gelişmektedir. Telefonlarda, televizyonlarda, sosyal medya uygulamalarında ve günlük yaşantımızla ilgili olarak tüm alanlarda teknoloji hızla gelişiyor. İlerleyen dönemlerde teknoloji hayatımızın her şeyi olacaktır. Telefonlarda izlenen filmleri tv ekranında izlemek isteyen bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Özellikle youtube videosunu televizyonda izlemek isteyenlerin sayısı ise hayli fazladır. Youtube videonun ana merkezidir. Aranan tüm içerikleri bu platform üzerinde bulabilmek mümkündür. Eskiye dair filmleri, çizgi filmleri gitmediğimiz sinema filmlerini doğrudan tv ye yansıtarak izleyebilmemiz mümkündür. Youtube videosunun televizyona nasıl aktarılacağına ise birlikte bakacağız. Televizyonda ve telefonumuzda yapacağımız bir kaç ayar sonrasında sorun giderilerek tv ye youtube videosunu yansıtıp izlemeye başlayabiliriz.

Youtube videosunu televizyona aktarma

Youtube tv ye bağlama, youtube videosunu televizyona nasıl aktarabilirim, youtube videosunu tv de izlemek istiyorum, youtube uygulamasında var olan bir videonun tv de izlenmesi için hangi ayarların yapılması gerekiyor, youtube da var olan bir videoyu tv ya yansıtma, youtube tv ye aktarma nasıl yapılır? Şeklinde gelen ve istenilen bu işlemlerin nasıl sağlanacağını ele aldık.

Youtube videoyu tv de izleme

Televizyonda bir youtube videosu izlemek istiyorsanız öncelikle televizyonun wi-fi bağlantı özelliğine sahip olması gerekiyor. Wi-fi bağlantı özelliği yok ise zaten izleme gerçekleştiremezsiniz. Eğer varsa bu durumda telefon ve televizyonun her ikisinin de aynı wi-fi bağlantısına sahip olması gereklidir.

Youtube videosunu televizyona aktarma, youtube tv ye bağlama, youtube videosunu tv de izleme, youtube tv ye aktarma, youtube tv de izleme, youtube videoyu tv de izleme

  • Hazırlanan işlemler sonrasında telefonumuzun markası ne olursa olsun android ya da iphone fark etmiyor youtube uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra arama çubuğunun yanında ki dikdörtgen ikonuna tıklıyoruz.
  • Ardından gelen seçenekler içerisinde kendi televizyonunuzu bulup seçerek kaydetme işlemleri sağlamanız halinde sorun kalmayacaktır.
  • Tv ye bağlanma işlemleri otomatik olarak devreye gireceği için varsa bu aşamada aklınıza takılan yoruma iletebilirsiniz.

 

Youtube videosunu televizyona aktarma, youtube tv ye bağlama, youtube videosunu tv de izleme, youtube tv ye aktarma, youtube tv de izleme, youtube videoyu tv de izleme

Hazırladığımız Youtube videosunu televizyona aktarma ayarlarında aklınızı bulandıran bir husus var ise bunu yorumda bizimle paylaşın ki gerekli ayarları ona göre sizinle belirtebilelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here