Paylaş

Youtube videosunu instagram yükleyemiyorum. Merak edilen bu konunun çözüm bulabilmesi için ilgili araştırmalarımızı sizlere sunacağız.

İnstagram video ve resim paylaşım merkezi olarak hayatımıza girmiştir. Uygulama içerisinde video paylaşımlarının yanı sıra hikaye paylaşımlarına da ağırlık fazlasıyla verilmektedir. Ama genel yoğunluğun yine videonun üzerine olduğunu söyleyebiliriz. Yine aynı şekilde youtube ise videonun paylaşım merkezi değil de ana merkezi olarak bilinmektedir. Youtube videolarını normalde Facebook uygulamasında kolay şekilde paylaşabiliyorsunuz. Youtube uygulamasının altında bulunan paylaş butonuna tıklamanız bu işlem için yeterliliğini korumaktadır. Fakat instagram uygulamasının bağlantısını o alanda göremezsiniz. Yine aynı şekilde instagram 2019 yılına girdikten sonra ise sürekli kendini yenilemeye ve hesaba yeni özellikleri getirmeye devam etmektedir. Lakin içerisinde youtube videosunu yayınlama linkinin olmadığını dile getirebiliriz. O yüzden sorunsuz bir şekilde ilgili videoların instagram hesabında da paylaşılabilmesi için yapılması gerekenleri konu almış bulunuyoruz.

Youtube videosunu instagram yükleyemiyorum

Youtube videoyu instagrama koyma, youtube videosunu instagramda paylaşma, youtube video instagram paylaşılmıyor, youtube videosunu instagramda yayınlama var mı, youtube videoyu instagrama nasıl koyabilirim. İşte merak edilen bu sorunun çözümüne ilişkin bilgileri tek tek anlatacağız. Belirttiğimiz ayarlarla birlikte bundan sonra sizde youtube ekleme yapmış olduğunuz videoyu instagram hesabınıza da yükleyebilirsiniz.

Youtube videosunu instagramda paylaşma

İnstagrama videonun yüklenebilmesi için ilk olarak youtube üzerinden yayınlanan ve sizin beğendiğiniz videonun indirilmesini sağlıyoruz. İndirme işlemleri bittikten sonra videonun instagram hesabında yayınlanabilmesi için ‘’http://tube2gram.com/ ‘’ alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Normal kullanım sağladığınız tarayıcı üzerinden de bu alana girişinizi gerçekleştiriyoruz.

Youtube videosunu instagram yükleyemiyorum, youtube videosunu instagrama koyma, youtube videosunu instagramda yayınlama, youtube videoyu instagrama ekleme, youtube videosunu instagrama yükleme

Sonrasında sayfa açıldığında gelen ekranda instagram video order diye bulunan alanda instagram bağlantısına tıklayıp 1 dakikalık video bağlantımızın indirilmesini sağlıyoruz. Yaptığımız işlem ayarı sonrasında youtube video link adresini ‘’Paste your youtube url’’ yazan alana yapıştırmayı sağlıyoruz. Ayarlarımızı sağladıktan sonra ‘’Start dowload’’ kısmına tıklamayı gerçekleştiriyoruz.

Aradan birkaç dakika geçtikten sonra ‘’Dowload video’’ diye bir bilgi gelmesi gerekiyor. Bu alana tıkladıktan sonra artık video yayına girmiş olacaktır. Youtube videosunu instagram yükleyemiyorum sorunu için yapmanız gereken ayarları sizlerle paylaştık. Sormak istediğiniz ya da hala daha kafanızı kurcalayan bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Youtube videosunu instagram yükleyemiyorum, youtube videosunu instagrama koyma, youtube videosunu instagramda yayınlama, youtube videoyu instagrama ekleme, youtube videosunu instagrama yükleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here