Paylaş

Youtube videolarım izlenme almıyor kimseye önerilmiyor. Youtube kanalına attığınız videolar izlenmiyor veya abone sayısı artmıyorsa nedenine birlikte bakacağız.

Youtuber sayılarının arttığını bu dönemde buna sebep olan en büyük neden ise açılan kanallardır. Kişiler burada kendi içeriklerine yönelik yaptıkları paylaşım sayesinde milyonlarca kişi tarafından izlenme almaktadır. Abone sayısının fazlalaşması sonrasında da bu izlenme oranı hiç aşağıya düşmemektedir. Ancak her alanda olduğu gibi youtube hesaplarında da paylaşılan içerikler kendilerine özgün olmalıdır. Özgün olmayan videolar başkaları tarafından çok ilgi görmeyecektir. Zaten youtuber olan kişilere baktığınız da tamamı ekran karşısında kendine has bir şeyler çekmektedir. Başkalarının video paylaşımlarını ya da emeklerini çalmak sadece emeğe saygısızlıktır. Bunun fark edilmesi sonrasında o video içerisinde telif yemeniz kaçınılmaz bir sondur. Youtube uygulaması içerisinde oluşturulan kanallara videolar ekleyen kişiler videolarının izlenmediğini dile getirmektedir. Ya da abone sayısının hiç artmadığını beyan etmektedir. Buna neden olan işlemler ve yapılacak ayarlara birlikte göz atacağız.

Youtube videolarım izlenme almıyor kimseye önerilmiyor

Youtube videolarımı kimse izlemiyor, youtube videolarım sağ ekranda çıkmıyor, youtube kanala kimse abone olmuyor, youtube abone çekmem için ne yapmam lazım, youtube videolarım neden önerilmiyor, youtube videolarım öneride çıkmıyor. Youtube kanalınızda eklenen videoların önerilmediğini ya da izlenmediğini düşünüyorsanız o halde soruna sebep olan nedenlere birlikte bir göz gezdirelim.

Youtube videolarım önerilmiyor

Evet arkadaşlar ilk olarak youtube videoların neden önerilmediğine kısaca bir göz atalım. İlk olarak youtube google tarafından satın alınan bir uygulamalıdır. Ayda milyarlarca dakika videolar izlenmektedir. Bu videolar içerisinde sizlerin videolarının neden önerilmediğine bakalım.

Youtube videolarım izlenme almıyor kimseye önerilmiyor, youtube videolarım izlenmiyor, youtube videolarım önerilmiyor, youtube videolarım öneride çıkmıyor, youtube videom izlenme almıyor, youtube abone sayım artmıyor

 • Öncelikle kanalınız yeni ve kendinize özgü içerikler paylaşıyorsanız videolara çeşitli kapak resimleri ve kalite bakımından özen gösteriyorsanız beklemeniz gereklidir.
 • Ne için beklemeliyim? Verdiğiniz emeğin karşılığını alabilmek için beklemelisiniz.
 • Öyle hemen youtube kanalı açtım. Youtuber olayım gibi bir durum elbette söz konusu değildir.
 • Videoların öneride çıkabilmesi için çok sayıda beğeni ve yorum alması gerekiyor. Yani bunun izlenme oranıyla alakalı da bir durumu var ama beğeni ve yorum buna neden olan en büyük etkenlerden birisidir.
 • Bunun dışında hiç bir alanda olmamış ilgi çekici daha önce hiç paylaşılmamış videoları çekip yüklemeniz sizin kalitenizi ortaya koyacaktır.
 • Bu da dikkat etmeniz gereken diğer etkenlerden sadece bir tanesidir.
 • Kendinize göre bir imajınız ve paylaşımları sürekli güncel tutmanız gereklidir.
 • Paylaşımı seneden seneye atarsanız kanalınız hiç bir zaman güncel olmayacaktır.
 • Bu önerilere etken olan sebeplerdi.

Youtube videolarım izlenmiyor

Youtube videolarının izlenmemesinden dolayı hemen ümitsizliğe kapılıp video çekmeyi bırakmayın. Öncelikle farklı alanlara yönelmeye dikkat etmelisiniz. Şunu hiç bir zaman unutmayın herkesin paylaşım sağladığı bir içerikle asla izlenme alanında ön plana çıkamazsınız.

Youtube videolarım izlenme almıyor kimseye önerilmiyor, youtube videolarım izlenmiyor, youtube videolarım önerilmiyor, youtube videolarım öneride çıkmıyor, youtube videom izlenme almıyor, youtube abone sayım artmıyor

 • Kendinize has paylaşımlarla farklı içerikler üretip sürekli video paylaşımları sağlamanızı tavsiye ederiz.
 • Bunun dışında youtube videolarında kapak fotoğraflarına ve video içeriğindeki kalite oldukça önem arz etmektedir.
 • Bunlarda dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesidir.
 • Bu dediklerim sonrasında hem öneriler de çıkıyor olacaksınız. Hem de abone sayınız hızlı bir şekilde artacaktır.
 • Emek verdiğiniz sürece sabır da ardından gelmelidir. Sabır ederseniz sonu her zaman güzel olacaktır.

Tüm bu belirttiklerimiz dışında Youtube videolarım izlenme almıyor kimseye önerilmiyor eklemek istediğiniz ya da sormak istediğiniz bir yer olursa yoruma bunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

2 YORUMLAR

 1. Benim videolarım izlense bile önerilmiyor yani benim eşitim kanallarda da önerilmiyo başlığını kullanıp video çkiyorum izlense bile önerilmiyo cevaplarmısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here