Paylaş
Youtube videolar kendiliğinden oynuyor. Wifiye bağlıyken youtube videoları ana sayfada otomatik açılmasın istiyorsanız çözüm haberimizde. Video denildiğinde aklınıza ilk gelen platform eminim youtube uygulamasıdır. Youtube video atan kanal sahiplerinin kazançları her daim merak edilmekteydi. Artık haberlerde fazla aboneye ait kullanıcıların kazançlarına dair bilgiler verilmeye başladı. Rakamlar herkesin ağzını açık bırakmaktadır. Tabi bu rakamları duyup kendi kanalınızı açma isteğiniz olabilir. Ama konumuza gelecek olursak artık videolar wifiye bağlıyken ana ekranda otomatik olarak oynatılmaktadır. Gelen bu yeniliği seven kullanıcı kitlesi de var sevmeyen kullanıcı kitlesi de. Videolar wifiye bağlıyken otomatik açılmasın diye yapılması gereken ayarları kontrol edip sorunu gidereceğiz.

Youtube videolar kendiliğinden oynuyor

Youtube wifiye bağlıyken videolar kendiliğinden açılıyor, youtube videolar kendi kendine açılıyor, youtube videolar kendiliğinden açılmasın, youtube videolar wifiye bağlıyken kendiliğinden oynamasın. Tüm uygulamalarda olduğu gibi youtube uygulaması da kendi içerisinde yeniliklere gitmektedir. Artık mobil için değil wifiye bağlıyken youtube ana sayfasına geldiğinizde videolar kendiliğinden oynamaktadır. Ama bundan rahatsızlık duyarsanız eğer kapatmak sizlerin elinde. Hangi ayarları yapacağımıza ise birlikte bakacağız.

Youtube wifiye bağlıyken videolar oynamasın

Gelen yeni güncelleme ile birlikte artık telefonunuz wifiye bağlandığında youtube ana sayfasına girdiğiniz de videoların otomatik olarak açıldığına şahit olabilirsiniz. Bir anda videonun hareket etmesi garibinize gidebilir. Ama aynı zamanda videonun içeriğini ana sayfadan ayrılmadan görebilmenizi sağlamaktadır.
Youtube videolar kendiliğinden oynuyor, youtube videolar kendiliğinden açılmasın, youtube wifiye bağlıyken videolar oynamasın, youtube video kendiliğinden açılmasın, youtube video kendi kendine açılmasın, youtube oynatma ayarları
Ama bu işlemden rahatsız olan kullanıcılarında bulunduğunu söylemek mümkündür. Fakat youtube bir özellik getirdiğinde bu özelliği kapatmayı da kullanıcının kendi tercihe sunmaktadır. Siz de eğer youtube uygulamasında wifiye bağlıyken videonun otomatik açılmasını istemiyorsanız youtube alanına giriş yapıyoruz. Hesabıma giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde profil resminizi göreceksiniz.
  • Bu resme tıkladıktan sonra ”Ayarlar” alanına giriyoruz.
  • Ayarlar bölümünde ”Ana sayfa’da otomatik oynat” seçeneği vardır.
  • Buranın içerisine giriş yaptığınız da ”Kapalı” konuma getirmeniz halinde videolar artık wifiye bağlıyken ana sayfa da otomatik açılmayacaktır.
Youtube videolar kendiliğinden oynuyor, youtube videolar kendiliğinden açılmasın, youtube wifiye bağlıyken videolar oynamasın, youtube video kendiliğinden açılmasın, youtube video kendi kendine açılmasın, youtube oynatma ayarları
Youtube videolar kendiliğinden oynuyor sorunu için neler yapılması gerektiğini kapsamlı bir şekilde sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Aklınıza takılan bir yer olursa bunu bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here