Paylaş

Youtube videodan sonra video gelmiyor. İzlediğiniz video sonrasında ikinci bir videonun otomatik olarak açılmıyorsa problemin giderilmesi için çözümü size aktaracağız.

Bazıları için video izlemek belli bir aşamadan sonra bağımlılık haline gelmektedir. Üstelik bu videolar sürekli yeni bir şekilde geliyorsa tamamen bağımlı olabiliyorsunuz. Youtube ise içerisinde barındırmış olduğu sınırsız video içerikleriyle kullanıcıların göz bebeği haline gelmiş durumdadır. Her türlü sorunu, filmi, fragmanı ve eğlenceli videoları bulabileceğiniz platform alanında sınırsız bir şekilde video izlenmesi mümkündür. Bazen telefonlarda işimiz sırasında açılan videoların kesilmesini istemeyiz. Video sonrasında videolar otomatik olarak açıldığı için bırakırız kendiliğinden yeni videolar açılır. Ve bu da sürekli telefonu elinize alma ihtiyacını gideren bir işlem ayarı olacaktır. Video sonrasında videonun gelebilmesi ve otomatik oynatın nasıl açılacağına ilişkin tüm incelemeler yazımızda yer almaktadır.

Youtube videodan sonra video gelmiyor

Youtube video bittikten sonra video gelsin, youtube video bittikten sonra video gelmiyor, youtube otomatik oynatma açma, youtube oto oynatma ayarları, youtube oto oynatma çalışmıyor, youtube oto oynatma nasıl açılır?, youtube benzer videolar gelmiyor. İzlenen bir video sonrasında beraberinde yeni bir videonun otomatik olarak açılma işlemleri sağlanmaktadır. Bunu youtube üzerinde izlenilen videonun hemen altında var olan ayarla birlikte sağlayabiliyorsunuz. Onun dışında bir de hesap içerisinde değişikliğe gidebileceğiniz bir ayar yeri bulunmaktadır. Oradan da açma ayarlarını sağlayabiliyorsunuz.

Youtube otomatik oynatma açma

Otomatik oynatma özelliğinin devreye girebilmesi için belirtilen üzere videonun hemen altına bu ayarı sağlayabilmeniz mümkündür. Onun dışında profil ikonuna tıklayıp gelen seçenekler içerisinde ”İzleme süresi” bölümüne girerek buradan da otomatik oynatmayı kapalı konuma getirebiliyorsunuz.

Youtube videodan sonra video gelmiyor, youtube ikinci video açılmıyor, youtube ikinci video gelmiyor, youtube oto oynatma çalışmıyor, youtube oto oynatma açılmıyor, youtube otomatik oynatma açma

Bu işlem ardından otomatik oynatma çalışmıyor ya da devreye girmiyorsa uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi denemelisiniz. Uygulamaya güncelleme gelip gelmediğini kontrol ettikten sonra telefonu kapatıp yeniden açarak tekrar bir video açmayı deneyelim. Tüm bu yapılan ayarlar neticesine karşılaşılan problem çözümlenmiş ve ayarlar sonrasında otomatik oynatma faal bir şekilde çalışıyor olması gerekiyor. Olası alınan ya da devam eden bir hata da durumu yoruma eklerseniz konu için alınan hatayla birlikte çözüm bilgilerini sizlere cevaplandıracağız.

 

Youtube videodan sonra video gelmiyor, youtube ikinci video açılmıyor, youtube ikinci video gelmiyor, youtube oto oynatma çalışmıyor, youtube oto oynatma açılmıyor, youtube otomatik oynatma açma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here