Paylaş

Youtube video şuanda kullanılamıyor. Youtube video izleme sırasında bu video kullanılamıyor hatasıyla karşı karşıya kalıyorsanız çözüme bakabilirsiniz.

Bazı akıllı telefon kullanıcılarının tek eğlencesi paylaşım sağlanan youtube videolarıdır. Youtube üzerinde izlenen videolar sadece telefonlarda değil. Bilgisayarda, tablette, ya da diz üstü bilgisayarlarında da izlenebilmektedir. Video izlenimi için yapmanız gereken tek işlem ise internet bağlantısının olmasıdır. İnternet hizmetine bağlı olacak şekilde de videoların kalitesi ve açılış hızı değişkenlik göstermektedir. Bir çok internet servis sağlayıcısının olduğu söylemek mümkündür. Örneğin, Türk telekom, vodafone, superonline, d-smart vs. gibi bir çok internet servis sağlayıcısı bulunmaktadır. Son dönemlerde youtube videolarında meydana gelen bu video kullanılamıyor uyarısı ise sıklık göstermesinden ötürü alınan bu hata sonrasında nasıl bir işlem sağlanacağı ise merak konusudur.

Youtube video şuanda kullanılamıyor

Youtube video izlenmiyor, youtube video şuan da kullanılamıyor, youtube bu video kullanılamıyor, youtube video açılamam sorunu, youtube bu sorundan dolayı özür dileriz diyor, youtube bu video kullanılamıyor ne demek. Alınan bu video kullanılamıyor sorunu sonrasında sorunun altında yatan nedeni araştırarak çözüm yöntemi için yapılacak ayarları ise aşağıda sizlere sunduk.

Youtube bu video kullanılamıyor

Yaşanan sorunla ilgili olarak video açılımı sırasında açılan videoya sağ tıkladıktan sonra ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştirelim. Donanım hızlandırma bölümüne geleceksiniz. Bu özelliği aktif halde görmeniz mümkündür. Etkinleştir alanındaki işareti kaldırmanız sonrasında sorun kalkmış olmazı gerekiyor. Bilgisayardan bu sorunu yaşıyorsanız tarayıcı veri geçmişlerini temizlemeniz de fayda bulunmaktadır.

Youtube video şuanda kullanılamıyor, youtube video izlenmiyor, youtube video izleyemiyorum, youtube video kullanılamıyor, bu video kullanılamıyor, youtube bu video kullanılamıyor

Tüm bunların dışında telefondan giriş yapıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemleri sağlayabilirsiniz. Bu sorun Türk Telekom kullanıcıların da yaşanan bir sorun değildir. Genellikle superonline kullanıcıları bu hata ile sürekli karşılaşmaktadır. Yaşanan sorun ile ilgili internet servis sağlayıcınız ile de görüşme yapabilirsiniz.

Bunun dışında antivirüs programı da izleyeceğiniz video sırasında bu video kullanılamıyor hatası verebilir. Antivirüs programını devre dışı bırakarak denemeniz de de fayda bulunmaktadır. Eklentilerle alakalı bir sorun olup olmadığını anlayabilmeniz için ise yüklenmiş olan son eklentileri kaldırabilirsiniz.

Onun dışında telefona yüklemiş olduğunuz bir uygulama da buna engel teşkil edeceği için tüm bu ayarları göz atmanız sonrasında karşılaşılan hata giderilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here