Paylaş

Youtube video kaldırıldı ihlal uyarısı veriyor. Youtube hizmet şartları ihlaliyle kaldırılan videonun ne ile alakalı kaldırıldığına dair bilgileri beraber kontrol edeceğiz.

Bildiğimiz üzere youtube Google işletmesi olan bir video paylaşım merkezidir. Bu alanda video paylaşan kişiler para kazandıklarından dolayı da uygulamayı kullanan kişi sayısı da fazladır. Kanal sahiplerinin kanallarına ekledikleri videoların izlenme, beğeni ve yorum oranına göre para kazanma aktif hale getirilmektedir. Abone sayısı ise bu bağlamda oldukça önemlidir. Ne kadar fazla aboneye ulaşırsanız izlenme oranınız o kadar fazlalaşacağından ötürü kanal sahipleri abonelere de önem vermektedir. Bazı kanal sahipleri yükledikleri videoların kaldırıldığını dile getirmektedir. Koşul ihlali ya da yoğun şikayet alan videolarda bu sorunların yaşanabileceğini belirtebiliriz. Yalnız videonun tam anlamıyla kaldırılma nedenini merak eden kullanıcılar olmasından dolayı sebebine ilişkin nedenleri yazımızda bulabileceksiniz. Video hizmet şartları nedeniyle kaldırıldı yönünde bilgi görmeniz videonun hangi amaçla kaldırıldığını da merak ettirmektedir.

Youtube video kaldırıldı ihlal uyarısı veriyor

Youtube hizmet şartları nedeniyle videom kaldırıldı, youtube video kaldırıldı, youtube yüklediğim video kaldırıldı, youtube video neden kaldırılır, youtube video kaldırılma nedenini öğrenme, youtube videom neden yayından kaldırıldı. Youtube topluluk kurallarına telif haklarına önem veren bir platformdur. Taklit bir video paylaşımı yaptığınız da ya da platform içerisinde telif içeren bir video çektiğiniz de ilgili içeriğiniz kaldırılmaya gitmektedir. Buna sürekli devam edilmesi durumunda ise kanalın kapatılmasına gidilebilmektedir.

Youtube videom niye kaldırıldı

Youtube üzerinde kaldırılan videonun bir çok nedeni bulunmaktadır. Videonuz yoğun şikayet alması durumunda hizmet şartları nedeniyle video kaldırılır. Şiddet barındıran, zararlı veya tehlikeli içerikler, telif hakkı, tehditler, spam, taciz ve siber zorbalık, çocuk güvenliği ve buna bağlı nefret söylemi içeren tüm içerikleriniz youtube tarafından video hizmet şartları nedeniyle kaldırıldı nedeniyle kaldırılacaktır.

Youtube video kaldırıldı ihlal uyarısı veriyor, youtube yüklediğim video yok, youtube videom kaldırıldı, youtube videom neden kaldırılıyor, youtube video hizmet şartları nedeniyle kaldırıldı, youtube hizmet şartları

Belirtilen nedenlerden dolayı youtube videonuz hesabınızdan kaldırılmıştır. Yani sizler zaten yayınladığınız video ile ilgili bilgilere sahip olmanızdan ötürü hangi videonun neden dolayı kaldırıldığını az çok tahmin edebilirsiniz. Siyasi amaçlı paylaşılan videolara gelen yoğun şikayetlerde içeriğin kaldırılmasına etki edecektir.

TAVSİYE YAZI: Youtube görüntüleme sayısı nerede bulma

Youtube video kaldırıldı ihlal uyarısı veriyor diye araştırma içerisine girdiğiniz sorunla alakalı olarak nedeni yukarıda sizlerle kapsamlı şekilde paylaşmış bulunuyoruz. Bu aşamada takıldığınız bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Youtube video kaldırıldı ihlal uyarısı veriyor, youtube yüklediğim video yok, youtube videom kaldırıldı, youtube videom neden kaldırılıyor, youtube video hizmet şartları nedeniyle kaldırıldı, youtube hizmet şartları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here