Paylaş

Youtube video atlama süresini çoğaltma. Youtube ileri sarma süresinin artması adına yapılacak ayarları yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz.

Youtube uygulamasına bilgisayarda, tabletten, televizyondan, telefondan ve diğer teknolojik ürünlerinden giriş yapabiliyoruz. Haliyle her alanda kendini geliştiren uygulamada bilindiği gibi videoları ileri sarma özelliği getirilmiştir. Gelen özellikle birlikte video ekranına iki kez üst üste tıklanması durumunda video otomatik olarak 10 Saniye ileri atmaktadır. Ya da sola doğru tıkladığınızda 10 saniye geri gitmektedir. Bu özelliğin getirilmesi izlediğimiz videonun istenmediği yerlerini hızlıca geçmemize imkan sağlamaktadır. Bazı kullanıcılar ileri sararken 10 saniye değil de daha fazla sarılmasını istediğinden dolayı ileri atlama süresinin yükseltilmesini istemektedir. Aslında bu sizlerin elinde olan bir ayardır. Özelliğin ileriye sarılma süresinin nereden yapıldığına birlikte bakarak sorunumuzu çözüme kavuşturabiliriz. Genelde kullanıcıların çoğu telefonlarında da youtube girişlerini yapıp videoları izlediklerinden ötürü bu ayarın nereden olduğunu paylaşacağız.

Youtube video atlama süresini çoğaltma

Youtube ileri sarma süresini arttırma, youtube süre atlamayı çoğaltma, youtube ileri sarma süresi nereden arttırılır, youtube videoyu ileri alma süresi nasıl arttırılır, youtube uygulamasında videonun ileri sarılma süresini ayarlamak için ne yapmam gerekiyor. İzlediğiniz videoyu ileri, geri sarma süresinden memnun değilseniz buradaki süreyi fazlalaştırarak daha fazla ileri gitmesini ya da daha fazla geri gelmesini kendimiz ayarlayabiliyoruz.

Youtube ileri sarma süresini arttırma

Youtube uygulamasında ekrana iki kez üst üste dokunulmasıyla birlikte ileri sarma ya da geri sarma özelliği devreye girmektedir. Eğer sizin telefonunuzda bu özellik hala daha devreye girmediyse youtube uygulaması güncel olmadığından dolayıdır. Uygulamanın güncel hale gelmesi için kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Youtube video atlama süresini çoğaltma, youtube ileri sarma süresini arttırma, youtube ileri sarma süresini belirleme, youtube ileri sarma süresi, youtube ileri sarma süre ayarları, youtube iki kez dokunmayla süresini düzenleme
  • İleri ve geri sarma özelliği devreye girdikten sonra sürenin uzatılmasını istiyorsanız eğer telefonunuzdan uygulamaya giriş yapıyoruz.
  • Yukarıda profil resminizin olduğu bölmeye tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda Ayarlar alanına erişim gerçekleştiriyoruz.
  • İki kez dokunmayla süre atlama yazısını görmeniz gerekiyor.
  • Açılan sayfada sürelerin geldiğini görebilirsiniz. Sürelerden hangisinin sizin için uygun olacağına inanıyorsanız bu süreyi seçip çıkış yapabilirsiniz.
Youtube video atlama süresini çoğaltma, youtube ileri sarma süresini arttırma, youtube ileri sarma süresini belirleme, youtube ileri sarma süresi, youtube ileri sarma süre ayarları, youtube iki kez dokunmayla süresini düzenleme

Bir video açıp deneme sağladığınızda artık dokunmayla ileri sarma süresinin arttığını görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here