Paylaş

Youtube televizyonda oynat kapanmıyor. Son zamanlarda telefonumuza gelen tv’de oynat yüzünden doğrudan video tv’ye aktarılmaktadır. Önlem için detaylar yazımızda.

Evde telefonumuzda uğraştığımız bir sırada aninden youtube üzerinden gelen bildirim sonrasında ona tıklıyoruz. Abone olduğumuz kanala bir video atılmış ise yeni gelen videonun izlenebilmesi için. Ama girip tıkladığınız da televizyonunuz da bazı şeylerin değiştiğini görerek otomatik olarak tv ye bağlandığına şahit olabilirsiniz. Bu evde bulunan büyüklerin izlemiş oldukları haberi, diziyi ya da spor programına engel veren bir işlem olabilir. Bundan ötürü azar işitmek istemeyen ya da bu durumun son bulmasını isteyen kişiler var olan bu özelliği hesabından kaldırmak istemektedir. Yani tv de oynat özelliğine dair uyarı bildirisini almak istememektedir. Telefondan bu ayarınızı hemen pasif hale getirip bir daha böyle bir durum ile karşılaşmamız mümkündür. Bazı adımların bilinmemesi sorunun uzamasına sebep olmasından ötürü sorununuzun hemen giderilmesi için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Youtube televizyonda oynat kapanmıyor

Youtube bir anda tv de başlıyor, youtube tv de açılmasın, youtube üzerindeki bir video tv de açılmasını istemiyorum, youtube tv de izleme kapatma, youtube tv de izleme nasıl kapanır?, youtube otomatik izleme kapatma. Birden bire gelen bir youtube bildirisi tv ye bağlanmanıza imkan sağlayabilir. Ama o an tv müsait durumda olmayabiliyor. Bu da ister istemez sorun çıkmasına neden olabileceği için bu ayarı kapatmak isteyen bir çok kullanıcı bulunmaktadır.

Youtube tv de oynat kapatma

Tv de oynat özelliği bazı youtube kullanıcılarını memnun ederken bazıları için ise büyük sorunlara neden olmaktadır.  Tv de izlemenin kapatılabilmesi için telefonunuzda var olan youtube hesabımıza girelim.

Youtube televizyonda oynat kapanmıyor, youtube tv de izle kapat, youtube tv de izle kapatma, youtube tv de oynat kapatma, youtube tv de oynat özelliği, youtube tv ye bağlanıyor

Profil kısmına tıkladığımız da buradan da ”Ayarlar” alanına erişimi sağlıyoruz. Ayarlar’dan da ”Bildirimler” yazısı yazacak onun içerisine giriyoruz. Gelen ekranda ise ”Tv de izleyin” ikonunun aktif olduğunu görebilirsiniz.

Tv’de izleyin butonu aktif iken sola doğru kaydırmanız halinde pasif hale gelecektir. Youtube da artık sizlere tv de izleyeceğiniz videoları önermemeye başlayacaktır. Tekrar açmak isterseniz de yine bu alana gelerek işlem ayarları sağlayabilirsiniz.

Youtube televizyonda oynat kapanmıyor, youtube tv de izle kapat, youtube tv de izle kapatma, youtube tv de oynat kapatma, youtube tv de oynat özelliği, youtube tv ye bağlanıyor Youtube televizyonda oynat kapanmıyor, youtube tv de izle kapat, youtube tv de izle kapatma, youtube tv de oynat kapatma, youtube tv de oynat özelliği, youtube tv ye bağlanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here