Paylaş

Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın. Youtube koyu tema özelliğini kapatabilmeniz için telefon üzerinden yapılacak işlemleriniz ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

Video paylaşım platformu olan youtube uygulamasında hikaye özelliği ve buna benzer bir çok yenilikler gelmeye başladı. Youtube uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliklerden bir tanesi de yayınlayan video içeriklerine zaman geçtikten sonra para kazanmaktır. Kazandırdığı paralar karşısında videoların önü arkası kesilmeden yüklenmeye başlanmaktadır. Herkesin kendine özgü bir kanalının olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır. Fakat bir de izleyici potansiyeli bulunmakta ki işte biz de bu yazımızı izleyici kitlesi için hazırladık. Youtube koyu tema özelliği aktif olan cihazlarda ekran karanlık gelmektedir. Yani video içeriği hariç etrafı tamamen siyah tema statüsündedir. Youtube siyah ekran gözükmesin isteyenler koyu temayı aktif hale getirdikleri için sorun yaşamaktadır. Haliyle bu işlemi bir de siz değil de çocuğunuz ya da yeğeniniz yaptıysa nereden ayarların yapılacağını bilememeniz gayet normaldir. O halde hazırsanız koyu tema özelliği tekrar pasif hale getirebilmek için yapılması gereken ayarları birlikte inceleyelim.

Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın

Youtube koyu tema oldu, youtube ekran karanlık olmasın, youtube ekranım siyah gösteriyor, youtube siyah gözükmesin diye ne yapmalıyım, youtube koyu temayı kapatmak istiyorum, youtube koyu temayı kapatma, youtube koyu tema nereden kapatılır. Telefonu aldığınız da youtube giriş yapmak istediğiniz de ekranın koyu tema ile kaplı olduğunu gördüyseniz koyu tema aktif hale getirilmiştir. Kapatılması için de kontrolleri gerçekleştireceğiz.

Youtube karanlık geliyor

Youtube video izlemelerinizi sağlarken videonun etrafının koyu temada olmaması için uygulamaya giriş sağlıyoruz. Uygulama içerisindeyken sağ üst alanda profilinize tıklıyoruz. Profile tıkladıktan sonra gelen seçeneklerden de ‘’Ayarlar’’ bölümüne girelim.

Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın, youtube ekran karanlık olmasın, youtube ekran siyah olmasın, youtube ekran siyan görünmesin, youtube koyu temayı kapatma, youtube koyu temadan çıkma

Ayarlara giriş sağlandıktan sonra zaten karşınıza bir çok seçenek sunulacaktır. Gelen seçenekler içerisinde ‘’Koyu tema’’ butonunu göreceksiniz. Koyu tema aktif olarak göründüğünden dolayı bu alanı kapatmanız yeterlidir. Artık eskiden olduğu gibi yine videonun kenarları beyazlaşacak ve gezintilerinizi bu şekilde sağlayabileceksiniz.

Youtube siyah ekran gözükmesin istiyorsanız yukarıdaki gibi işlemleri sağlayabilirsiniz. Bu ayarlar sonuç vermez ise uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden denemenizi tavsiye ediyorum. Yeniden deneme işlemi sağlandığında aynı işlemleri tekrar yaptığınız bu kez sorun tam anlamıyla kalkmış olacaktır.

İsterseniz sizin için yazdığımız Whatsapp hesap doğrulama gelmiyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın, youtube ekran karanlık olmasın, youtube ekran siyah olmasın, youtube ekran siyan görünmesin, youtube koyu temayı kapatma, youtube koyu temadan çıkma Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın, youtube ekran karanlık olmasın, youtube ekran siyah olmasın, youtube ekran siyan görünmesin, youtube koyu temayı kapatma, youtube koyu temadan çıkmaYoutube siyah ekran gözükmesin çıkmasın, youtube ekran karanlık olmasın, youtube ekran siyah olmasın, youtube ekran siyan görünmesin, youtube koyu temayı kapatma, youtube koyu temadan çıkma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here