Paylaş

Youtube hesabınızın şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır bilmiyorsanız eğer hangi adımları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Youtube şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır diye merak ediyorsanız o halde doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Gmail kullanımı yapıyorsanız eğer anında youtube hesabı açarak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Açtığınız youtube hesabınızın şifresini nasıl değiştireceğinize ise birlikte bakacağız.

Youtube ve diğer kullanmış olduğunuz uygulamalarınızın şifre değişikliklerini her ayda bir yenilemelisiniz. Hesabınızın güvenliği sağlamak istiyorsanız bu ayarları muhakkak yapmalısınız. Eminim bunun için de Google aramalarınızda araştırmalarınızı yapıyorsunuzdur. Youtube şifre değiştirme nasıl yapılır diye bir araştırma içerisine girdiyseniz yapacağınız işlem aşamalarından bahsedeceğiz. Ayarlarınız ile birlikte artık şifre değiştirme işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Tabi bunun için Google hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz. Bu şifre değişikliği sonrasında, Google, Gmail, Youtube ve diğer Google hizmeti ile ilgili şifreleri değiştirmiş olacaksınız.

Youtube şifre değiştirme işlemi

youtube şifre değiştirme

Youtube şifre değiştirme işlemini daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer adımları tek tek sizlere sunacağız. Bu sayede siz de artık şifrenizi kendiniz ayarlayabileceksiniz. Hazırsanız eğer işlemlerimize başlayabiliriz.

  • Öncelikle Google hesabınızı açın.
  • Ve daha sonrasında ‘’Oturum açma ve güvenlik’’ yazısının altında bulunan ‘’Google’da oturum açma’’ seçeneğine tıklayın.
  • Beraberinde şifre seçeneğini seçin. Sonrasında son değiştirme tarihinizi görmüş olmanız gerekiyor.
  • Ardından bu alanda tekrardan oturum açmanızı isteyecektir.
  • Tekrar oturumunuzu açtıktan sonra yeni şifrenizi artık belirleyin. Belirledikten sonra ‘’Şifreyi değiştir’’ seçeneğine dokunun.
  • Ardından şifrenizi değiştirmiş olacaksınız.
  • Youtube hesabınızın şifre değiştirme işlem aşamalarını bu şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Şayet Google hesabınızın şifresini değiştirmek istemiyorsanız youtube hesabınıza muhtemel Gmail üzerinden giriş yapıyorsunuzdur.
  • Gmail hesabınızın şifresini değiştirmeniz halinde youtube uygulamanızın da şifresi değişmiş olacaksınız. Hesabı ben farklı bir uzantıyla açtım diyorsanız da onun şifresini değiştirmenizle birlikte sorununuzu giderebilirsiniz.

Hazırladığımız bu yazımızda Youtube uygulamanızda şifre değiştirme adımlarını ayrıntılı bir şekilde kaleme almış bulunuyoruz. Siz de artık bu işlemlere hakimsiniz. Olur da konusu ile ilgili eklemek ya da sormak istedikleriniz bizlere yorum alanından iletebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

Youtube şifre değiştirme nasıl yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here