Paylaş

Youtube oynatma hızını nasıl ayarlayabilirim. Youtube uygulamasında artık bir videoyu yavaşlatıp ya da hızlandırabilirsiniz. Nasıl olduğuna birlikte bakacağız.

Youtube uygulamasında fenomen sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Hemen hemen günün büyük bir bölümünde youtube videolarını izleyerek zamanımızı geçirmekteyiz. Videoların standart hızda ilerlemesinden dolayı bir çok içeriği ileri sararak işlemlerimizi sağlıyorduk. Fakat youtube yetkililerinin getirmiş olduğu yenilik ile birlikte bir videonun hızını ya da yavaşlığını artık kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Bunun nasıl ayarlandığına ilişkin işlemlerin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Ayarların kontrollerini beraber yaptıktan sonra çözümde bununla birlikte gelecektir. İnceleyeceğiniz yazımız sonrasında artık youtube alanında izlendiğiniz bir videoyu ileri geri sarmaya gerek kalmayacaktır. Uzun bir videonun hızlı bir şekilde ayarlanabilmesi için telefonunuzdan yapılacak olan ayarları sizlere sunacağız.

Youtube oynatma hızını nasıl ayarlayabilirim

Youtube oynatma hızını ayarlama, youtube videoyu hızlandırma, youtube videoyu yavaşlatma, youtube video hızlandırma nasıl yapılır, youtube oynatma hızını değiştirme, youtube oynatma hızı nereden değiştirilir. Telefonumuza indirmiş olduğumuz tüm uygulamalar kendi içerisinde güncellemeye giderek yenilenmektedir. Youtube yetkililerinde artık videoyu yavaşlatıp ya da hızlandırmayı kullanıcılarına sunmuş bulunuyor.

Youtube video hızlandırma

Bir videoyu hızlandırma ya da yavaşlatabilmek veya da oynatma hızını değiştirmeniz oldukça basittir. Youtube uygulamasının içerisine girdikten sonra izlemek istediğiniz bir videoyu açıyoruz.

Youtube oynatma hızını nasıl ayarlayabilirim, youtube video hızlandırma, youtube video yavaşlatma, youtube oynatma hızı, youtube oynatma hızını değiştirme, youtube video hızlanmıyor

  • Videoyu açtıktan sonra üst alanda bulunan (…) çizgili kısma tıkladığınız da karşınıza seçenekler gelecektir.
  • Gelen bu seçenekler içerisinde ‘’Oynatma hızı’’ göreceksiniz.
  • Oynatma hızının içerisine girdiğiniz de ise yavaşlatma ve hızlandırmaya ilişkin seçenekler göreceksiniz.
  • Siz videoyu yavaşlatmak istiyorsanız ona göre işlem sağlayabilirsiniz. Yine hızlandırmak istiyorsanız istediğiniz tercihi yapabilirsiniz.
  • Fakat oynatma hızı benim cihazımda görünmüyor diyorsanız o halde uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Telefonunuzdan youtube uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde sorun kalmayacaktır.

Youtube oynatma hızını nasıl ayarlayabilirim sorununa ilişkin ayarları sizlere sunmuş bulunuyoruz. Yaptığınız işlemler sonunda güncelleme ile birlikte cihazınıza özellik gelecektir. Gelmezse bilgisayarınızın güncellemesini gözden geçirebilirsiniz.

Onun haricinde isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Facebook hikayede konum bende yok yazımıza göz atabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Youtube oynatma hızını nasıl ayarlayabilirim, youtube video hızlandırma, youtube video yavaşlatma, youtube oynatma hızı, youtube oynatma hızını değiştirme, youtube video hızlanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here