Paylaş

Youtube oturumunuz açık değil uyarısı. Youtube alanına giriş gerçekleştirdiğiniz de böyle bir uyarı alıyorsanız çözüme dair detaylı inceleyeceğiz.

Video paylaşım uygulaması olan youtube platformunda paylaşılan videoları beğenip, yorum yapıp ve buna bağlı abone olabiliyorsunuz. Para kazanma durumunun olmasından ötürü kanal sahipleri sürekli olacak şekilde paylaşım gerçekleştirmektedir. Yapılan paylaşımlara bağlı olacak şekilde edindikleri abone kitleleriyle beraber hızlı bir şekilde büyümeye gitmektedir. İzlenme oranı ne kadar fazla ise bir o kadar para kazanma olayınız artış göstermektedir. Bunun yanında artık youtube alanında izlediğimiz dizilerin fragmanlarını, maçların özetlerini ve komik bağlantı videolarını da izleyebiliyorsunuz. Bazı kullanıcılar youtube alanına giriş yaptıklarında oturum açık değil uyarısının sürekli geldiğini beyan etmektedir. Bazı kullanıcılar ise youtube uygulamasında beğeni, yorum ya da abone olamadıklarını dile getirmektedir. Karşılaşılan sorun ile alakalı nelerin gerekli olduğuna birlikte göz atarak probleminizi ortadan kaldıracağız.

Youtube oturumunuz açık değil uyarısı

Youtube beğeni yapılmıyor, youtube abone olamıyorum, youtube yorum yapamıyorum, youtube oturum açık değil, youtube oturum açık değil hatası veriyor, youtube oturum açık değil neden gelir, youtube uygulamasında gelen oturum açık değil hatasını gidermek istiyorum. Yönünde iletmiş olduğunuz sorunların çözüme kavuşabilmesi için birlikte yapacağımız incelemelerle birlikte kısa süre içerisinde sorunumuz ortadan kalkacaktır.

Youtube abone olamıyorum

Youtube hesabına oturum açmadan da giriş gerçekleştirebilirsiniz. Ama oturum açılmadan giriş sağlanan hesaplarda youtube sadece video izlemeye müsaade göstermektedir. Onun dışında beğeni, yorum ya da abone olma hakkını sizlere sunmamaktadır.

Youtube oturumunuz açık değil uyarısı, youtube beğeni yapamıyorum, youtube yorum yapamıyorum, youtube oturum sorunu, youtube oturum açık değil diyor, youtube abone olamıyorum

  • Youtube hesabına giriş yaptıktan sonra karşınıza oturumunu açık değil uyarısı gelirse bu durumda hemen sağ alt tarafında bulunan ‘’Oturum aç’’ butonuna tıklamalısınız.
  • İlgili mail hesabınız ve şifrenizi girdikten sonra oturumunuz aktif hale geleceğinden ötürü sizler de artık paylaşılmış olan videolara beğen, yorum ya da abone olabilirsiniz.
  • Sağlanan bu ayarlarla birlikte çözüm beraberin gelecektir.
  • Kendinize bağlı bir mail hesabınız yok ise bu durumda bir mail hesabı açıp daha sonrasında bu alana giriş yapmanız yeterlidir.

Youtube oturumunuz açık değil uyarısı alan kişiler için problemin nasıl giderileceğine ilişkin işlemlerimizi paylaşmış bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here