Paylaş

Youtube oturum kapalı olarak kullanma. Youtube hesabınıza oturum kapalı bir şekilde kullanabilmek nereye giriş yapmanız gerektiğini inceleyeceğiz.

Youtube dünya genelinde video paylaşımlarının sağlandığı bir uygulamadır. Ülkemizde de artık youtuber sayılarının her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. Abone sayılarının artış göstermesiyle birlikte zaman içerisinde geniş kitlelere ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ama videoların çoğalmasındaki en büyük etkenlerden biriside video paylaşım sonrasında izlenme oranına göre para kazanma durumunun yaşanmasıyla alakalıdır. Kendinize ait hesaplarla giriş yapıp bu hesaplarda yorum, beğeni atabildiğiniz platformda artık oturum kapalı olacak şekilde de kullanım sağlanabilmektedir. İnternetin cebimize geldiği bu teknolojik çağında youtube platformuna da çoğu zaman telefonlarımızdan giriş gerçekleştirmekteyiz. Telefon üzerinde oturumu kapatarak youtube kullanabilmek için sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz. Sizden isteğimiz aşağıdaki ayarları belirttiğimiz gibi ilerletmeniz olacaktır. Bu sayede sizlerde artık kendi hesabınız olmadan paylaşılan video içeriklerini izleyebilirsiniz.

Youtube oturum kapalı olarak kullanma

Youtube hesap değiştirme, youtube oturum kapalı izleme, youtube oturum nereden kapatılır, youtube oturum kapalı kullanma, youtube oturum kapalı hale getirme, youtube oturum kapama ayarı nerede. Video içeriklerini oturum kapalı bir şekilde de izleyebilirsiniz. Youtube bu aşamada kesinlikle bir sınırlama getirmektedir. Ama oturum kapalı yani mail hesabınız olmadan izlenen video içeriklerine beğeni ya da yorum yapmanız kısıtlı hale getirilmektedir. Ya da bir kanala abone olma gibi bir durum ne yazık ki olmayacaktır. Bunları bilerek oturumu kapalı hale getirmeniz daha sağlıklıdır.

Youtube hesap değiştirme

Youtube platformuna telefonunuzdan giriş yaparak sağ üst alanda bulunan ‘’Profil’’ seçeneğine tıklıyoruz. Bize birçok seçenek sunuyor olsa da buradaki seçenekler içerisinde ‘’Hesap değiştir’’ butonuna tıklayalım. Hesap değiştir dediğinizde gelen bilgiler içerisinde ‘’Youtube’u oturum kapalı olarak kullan’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Youtube oturum kapalı olarak kullanma, youtube hesap değiştirme, youtube oturum kapalı kullanma, youtube oturum kapatma, youtube oturum nereden kapatılır, youtube oturum kapalı izleme

Bu alana tıkladıktan sonra hem hesap değişmiş olacak hem de hiçbir hesap girmeden oturum kapalı bir şekilde gerek aramalarınızı yapıp gerekse de videoların izlenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli bilgilerden bir tanesi de abone, beğeni ya da yorum yapamıyor olmanızdır.

Çünkü yapılan her bir beğeni, yorum ya da abone kitleleri gerçek hesaplara ait olacak şekilde ilerlenmektedir. Siz oturum kapalıyken görünmeyen bir kullanıcı statüsündesiniz.  Youtube oturum kapalı olarak kullanma ayarlarını paylaştık takıldığınız ya da sormak istediklerinizi yorumdan bizlere sorabilirsiniz.

Youtube oturum kapalı olarak kullanma, youtube hesap değiştirme, youtube oturum kapalı kullanma, youtube oturum kapatma, youtube oturum nereden kapatılır, youtube oturum kapalı izleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here