Paylaş

Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın. Önerilerin kapatılması sonrasında youtube hesaplarında artık önerilen videolar karşınıza çıkmayacaktır. Ayarlar için yazımız yeterlidir.

Videolarını youtube uygulaması üzerinde izleyen kullanıcılar bilir. Bir video izlemek istediğiniz de o videoyla ilgili benzer videolar ilk olarak karşınıza gelir ve bu videoların önü arkası kesilmez. Araştırmış olduğunuz konuyla alakalı o kadar çok video karşınıza gelir ki hepsinin izlemek istersiniz. Bazı kullanıcılar bunun böyle olmasından ötürü oldukça memnunken bazı kullanıcılar ise gelen benzer ve öneri videolarının karşılarına çıkmasından rahatsızlık duymaktadır. Sebebi ise gezinti sonrasında kendini alamadığından ötürü zamanının çoğunu youtube uygulamasında video izlemesinden kaynaklıdır. İzlenen video içeriklerinden ötürü günlük işlerin aksatılması daha sonrasında üzüntü yaşamasına sebep olabiliyor. Bu birazda kişinin isteğine bağlı bir işlem ama olsun youtube bunu sizlerin kendisine bırakmaktadır. Yani öneri videolarının gelmesini istemeyen birisi bu önerileri kapatabilir. Hangi alan üzerinden kapatılacağı ise yazımız içinde hazırladık.

Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın

Youtube benzer videolar öneri yapmasın, youtube video önerisinde bulunmasın, youtube önerileri kapatmak istiyorum, youtube öneri videolarını nereden kapabilirim?, youtube öneri videoları kapatma seçeneği var mı? Benzer video içeriklerinin sizlere önerildiği youtube uygulamasında bunun önüne geçmek istiyorsanız hangi ayarların nereden sağlandığına dair tüm işlem aşamalarını anlatacağız.

Youtube önerileri kapatma

Telefonumuz da genelde kendi internet bağlantımız üzerinden videoların izlenmesini sağlarız. Onun dışında da bazen bir tane video izleyip çıkayım dediğimiz anlarda oluyor. İzlenecek videoya benzer videoların gelmesi sonrasında bir diğerini de izlemek isteriz. Bu da bizim zamanımızdan alıp götürdüğü için o an acil olan işimizin aksamasına sebebiyet vermektedir.

Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın, youtube önerileri kapatma, youtube öneriler kapanmıyor, youtube önerilen videolar gelmesin, youtube önerilen videolar gözükmesin, youtube videolar önerilmesin

  • Engel olabilmek ise sizin elinizde olduğu için youtube hesabına girdikten sonra sağ üst bölümde yer alan profile tıklıyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan ekranda ”Kanalım” bölümüne girerek buradan da ”Bildirimler” alanına giriş yapıyoruz.
  • Bildirimler yerinde de ”Önerilen videolar” göreceksiniz. Muhtemelen burası açıktır. Açık olan tiki sola kaydırdığınız da tüm işlemlerimiz tamamlanmış olacaktır.
  • Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın için gerekli ayarları yaptınız. Artık istediğiniz videoyu kendinize göre izleyebilir ve video önerisi almayacaksınız.

Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın, youtube önerileri kapatma, youtube öneriler kapanmıyor, youtube önerilen videolar gelmesin, youtube önerilen videolar gözükmesin, youtube videolar önerilmesin Youtube önerilen videolar gelmesin çıkmasın, youtube önerileri kapatma, youtube öneriler kapanmıyor, youtube önerilen videolar gelmesin, youtube önerilen videolar gözükmesin, youtube videolar önerilmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here