Paylaş

Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor. Youtube yaşanan bu aksaklık sonrasında virüs bulaştığını ve bunu temizlenmesini istiyorsanız adımlar haberimizde.

Oturduğumuz bir ortamda ya da evde iken elimizde telefon ya da bilgisayar başında işteyken canımız sıkıldığında youtube girerek video izlemek isteriz. Sağladığımız bu işlem de hem zaman gidermemize hem de kafamızı dağıtmamıza sebebiyet verecektir. Gezinti sırasında istenilen videoyu bulduktan sonra bazı ziyaretçilerimiz bilgisayar veya telefonlarında giriş yaptıkların da sürekli kendini yenilediğini beyan etmektedir. Kendini yenileme olmadığı sıralarda reklamların üst üste gelmesi videonun bitmesine imkan sağlamadığını dile getirmektedir. Oluşan bu temel sıkıntı sonrasında youtube virüs mü bulaştı? Sorularını düşündürmektedir. Aslında böyle bir şeyin olması mümkün değildir. Çünkü youtube bir google işletmesi olduğu için ne virüs size yayar ne de virüsü kendisine bulaştırır. Karşı karşıya kaldığınız sorun muhtemelen indirmiş olduğunuz bir uygulamadan ya da var olan bir virüs ile ilgilidir. Dolayısıyla sorunumuzun giderilebilmesi yönünde hem bilgisayar üzerinden hemde telefon üzerinden hangi adımları takip etmeniz gerektiğine bakarak kesin çözüm sunacağız.

Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor

Youtube video izlememe izin vermiyor, youtube kendini yenilediği için video izleyemiyorum, youtube üst üste reklam veriyor, youtube virüs mü bulaştı, youtube virüsü nasıl temizleyebilirim?, youtube sayfa yenilendiği için işlem sağlayamıyorum. Yaşanan bu aksaklık sonrasında video keyfiniz kesilebilir ve bu sizin üzülmenize neden olabilir. O yüzden bu problem sonrasında ilk yapmanız gereken işlem araştırma noktasına girmek olsun. Ki zaten araştırma sağladığınız için şuan bu yazıyı inceliyorsunuz.

Youtube virüsten temizleme

Yukarıda da belirttiğimiz üzere youtube virüsten temizleme gibi bir durum bulunmamaktadır. Bu ya uygulamalarınızla alakalı ya da daha önce bulaşan bir virüs sonrasında sizin video izlemenize engel olmaktadır.

Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı

  • Karşılaşılan bu problem bilgisayarda meydana geliyorsa ”Denetim masası>Programlar>Program ve özellikler girdikten sonra burada en son indirmiş olduğunuz ya da tanımadığınız bir uygulamanın kaldırılmasını yapabilirsiniz.
  • Onun dışında Adwcleaner gibi antivirüs programıyla bilgisayarınızın taramasını yaparak sorunların giderilmediği taktirde yedek alınıp bilgisayarınızın komple sıfırlanması gereklidir.
  • Telefonda meydana gelen sorun neticesinde arka planda var olan uygulamalarınızın kapatılması sonrasında ”Ayarlar>Uygulamalar>Youtube>Ön belleği sil ve verileri temizle” demeniz halinde burada da karşılaşılan sorun giderilecektir.
  • Onun dışında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyerek cihazı bir kez kapatıp açmanız yeterlidir.

Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor, youtube kendini yeniliyor, youtube sürekli reklam geliyor, youtube virüs sorunu, youtube virüsten temizleme, youtube virüs bulaştı

Ele alacağınız ayarlarla birlikte Youtube kendini yeniliyor sürekli reklam çıkıyor diye belirttiğiniz problem artık çözülmüş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here