Paylaş

Youtube kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın . Youtube uygulamanız kendiliğinden dışarı atmasın istiyorsanız izleyeceğiniz yolları anlatacağız.

Youtube uygulamanıza telefonunuzdan, bilgisayarınızda ya da tabletten giriş yapabiliyorsunuz. Giriş işlemleri tamamen size bağlı olacak şekilde değişmektedir. Ancak uygulama da çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Youtube kendiliğinden dışarı atmasın istiyorsanız bu hususta neleri yapmanız gerektiğini birlikte inceleyeceğiz.

Hesabınızda yaşamış olduğunuz sorunların önüne geçmeniz için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Youtube dünya genelinde herkesin video paylaşımı sağladığı bir platformdur. Paylaştığınız videolar karşılığında aynı zamanda para da kazanabiliyorsunuz.

Youtube kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın

Ancak sadece video paylaşımı için değil, paylaşılan videoları izlemek için kullandığınız youtube uygulamanızda hatalar başınızı ağrıtabilir. Gezinti yaptığınız sırada uygulamanızın kendiliğinden kapanması ister istemez mağduriyet yaşamanıza neden olacaktır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hangi yolları takip etmeniz gerektiğine ise birlikte bakacağız.

Youtube kendiliğinden dışarı atmasın

Şimdi ilk olarak youtube uygulamanız internet olmadan çalışmayacağından dolayı ilk kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantısıdır. Bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra bu alanda problem görünmüyorsa diğer yolları kontrol etmelisiniz. Onları da aşağıdaki adımlardan takip edebilirsiniz.

Youtube kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın
  • Öncelikle hangi cihazdan bağlanıyorsanız o cihazınızdan uygulamayı kapatıp yeniden açın.
  • Bilgisayarınızdan bağlıysanız eğer farklı bir tarayıcıdan deneme yapın.
  • Telefondan bağlıysanız uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Yine aynı zamanda telefonunuzdan bağlıysanız eğer Play store ya da Apple store üzerinden güncelleme sağlayın.
  • Arka planda çalışan uygulamanız varsa o uygulamalarınızı kapatın.
  • Bunları yaptıktan sonra Youtube uygulamanıza tekrar giriş yapmayı deneyin.
  • Cihazın saat ve tarih ayarlarının yanlış olmasından dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz.
  • Saat ve tarih bilgilerinizi kontrol edip düzenleyin.
  • Youtube uygulamanızın kendiliğinden kapanmamasını istiyorsanız yukarıdaki işlemler sorununuzun çözümü için yeterli olması gerekiyor. Olur da hala daha problem devam ediyorsa kendi hesabınıza farklı bir cihazdan giriş yapmayı deneyin.

Sizler de artık Youtube kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın istiyorsanız yukarıdaki işlemleri devreye koyabilirsiniz. Sizde artık bu bilgilere sahipsiniz. Takıldığınız ya da sormak istediğiniz bir yer olursa bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here