Paylaş

Youtube katıldığım tarihi bulamıyorum. Youtube uygulamasında hem sizin hem de başka kanal sahiplerinin katıldığı yılı öğrenmek için detaylar haberimizde.

Artık telefonlarımıza indirmiş olduğumuz uygulamalara katılma tarihlerinin neler olduğunu uygulamaların kendi içerisinde öğrenebiliyoruz. Facebook, twitter, instagram uygulamasının yanı sıra yine aynı şekilde youtube video paylaşım merkezinde de bu bilgilere ulaşım sağlayabiliyoruz. Youtube hesabında çalışan kişiyle çalışmayanı açılan yıla bağlı olarak ayırt etmek isteyenler olabilir. Ya da kanala abone olmadan önce ne zamandır youtube uygulamasında paylaşım yapıyor diye de düşünebilirsiniz. Elbette bunu sizin hakkınızda da başkaları da düşünebilmektedir. Ya  da siz ne zamandan beri youtube uygulamasında olduğunuzu merak ediyorsanız o halde doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Youtube katıldığınızı yılı görebilmek için uygulamadan hangi alana giriş sağlanacağını detaylandıracağız. Böylelikle öğrenmek istediğiniz bilgiye çok rahat bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

Youtube katıldığım tarihi bulamıyorum

Youtube katıldığım yıl nerede, youtube katıldığım yılı göremiyorum, youtube hangi tarihte katılmış, youtube katılına yılı görme, youtube başkasının katılış tarihini bulma, youtube kim ne zaman katılmış, youtube katılma tarihini bulabilir miyim. Şeklinde belki çok araştırma sağlamış olabilirsiniz. Aslında youtube uygulamasında ayarlar alanına giriş yaptığınız da en alt satırda Youtube bir Google işletmesidir şeklinde yazıyı görebilirsiniz. O yüzden bu platform üzerinden de sıklıkla güncellemeye gidilmektedir.

Youtube kim ne zaman katılmış

Telefondan ya da bilgisayarınızdan her ikisinde de bu işlemin nasıl olduğunu aktaracağız. İlk olarak telefondan bu kontrolü nasıl yapacağınızı inceleyelim.

Youtube katıldığım tarihi bulamıyorum, youtube katıldığım tarihi görme, youtube katıldığım tarih nerde, youtube kim ne zaman katılmış, youtube katıldığı tarihi bulma, youtube katıldığı tarih görünmüyor
  • Öncelikle uygulamayı açarak kendi profil resminizin olduğu alana tıklıyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda ‘’Kanalım’’ yazan kısma girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Üst menüde bulunan ‘’Hakkında’’ bölümüne girmeniz halinde ‘’Katıldığın tarih’’ ya da ‘’Katıldığı tarih’’ olarak görebilirsiniz.
  • Bilgisayardan bu işlemi sağlayabilmek için ise öncelikle kişinin kanal ekranına geliyoruz ardından ‘’Hakkında’’ bölümüne girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Açılan ekranda ‘’Katıldığı tarih’’ şeklinde ibare gelecektir. Haricinde kendinizin katılımı için yine kendi kanal alanına gelip bu bilgilere erişim sağlayabilmeniz için ‘’Hakkında’’ bölümüne girmeniz yeterlidir.
Youtube katıldığım tarihi bulamıyorum, youtube katıldığım tarihi görme, youtube katıldığım tarih nerde, youtube kim ne zaman katılmış, youtube katıldığı tarihi bulma, youtube katıldığı tarih görünmüyor

Hazırlanan yazımızla birlikte youtube katıldığın tarih ile alakalı işlemlerde sorun yaşarsanız bunu bize yorumdan iletin ki o alanda araştırmalarımızı ve edindiğimiz tecrübeleri paylaşımı sağlayabilelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here