Paylaş

Youtube kanalım aramalarda gözükmüyor çıkmıyor. Açmış olduğum kanalı youtube aramalarında bulamıyorum diyenler için sebebinin araştırmış bulunuyoruz.

Hazırlamış olduğumuz konu başlığı her ne kadar bir sorunu teşkil etse de aslında pes etmemenin de vereceği sonuçlarını sizlere gösterecektir. Bir işe emek vermeden o işte başarılı olabilme gibi bir durumunuz maalesef bulunmamaktadır. Youtube uygulamasında da hayatınızın başka alanlarında da bu bu şekilde ilerlemektedir. Oluşturulan bir kanal ve yüklenen 5-10 video sonrasında kanalın en üst sıralarda çıkmasını beklememeniz gereklidir. Kanal belli aşamadan sonra youtube tarafından fark edilecek ve artık aramalarda üst sıralardaki yerini bulacaktır. Yayınlamış olduğunuz videoların kalitesine ve uğraşına güveniyorsanız şayet bu durumda asla pes etmeden video paylaşımlarınıza devam etmeniz gereklidir. Kanalın neden aramalarda görünmediği ise sebepleri ile birlikte anlatıyor olacağız. Ama bunun öncesinde vazgeçmemek ve istikrarlı bir şekilde video paylaşmanın da önemini bilmeniz de fayda bulunmaktadır.

Youtube kanalım aramalarda gözükmüyor çıkmıyor

Youtube kanalım aramalarda çıkmıyor, youtube kanalım aramalarda gözükmüyor, youtube kanal çıkmıyor, youtube aramalarda kanalımı bulamıyorum, youtube aramalara kanalım neden eklenmiyor, youtube kanalım aramalarda çıkmamasının sebebi nedir. Video paylaşım uygulaması youtube üzerinden kanal oluşturmasını sağladıktan sonra kanalınız çıkmıyor diye üzülmeye gerek yoktur. Ki zaten kanal ismini tam yazdığınız da gelecektir. Eminim bu sorununuz paylaşılan videolar sonrasında video içerik bilgisini yazdığınız da kanal adının gelmemesiyle ilgilidir.

Youtube kanalımı bulamıyorum

Kanala dair paylaşılan videonuz başkalarına zaman zaman gösterilecektir. Ve alınan beğeni ile yorumlara bağlı olacak şekilde daha fazla kişiye önerisi sağlanacaktır. Her geçen gün yapılan bu beğeni ve yorumlar sizin de artık kanalınızın üst sıralarda görünmesine sebebiyet verecektir.

Youtube kanalım aramalarda gözükmüyor çıkmıyor, youtube aramalarda çıkmıyorum, youtube kanalım aramada yok, youtube kanalım gözükmüyor, youtube kanalımı bulamıyorum, youtube kanalım aramalarda neden çıkmaz

Kanalın bulunmaması sonrasında ilk kontrol işlemi ise youtube hesabına girerek profil alanına tıklayıp ayarlar bölümüne gelmek olacaktır. Ayarlar kısmından ”Hakkında” bölümüne girerek oradan da var olan açıklamalarınızın eklenmesi gereklidir. Açıklamalar eklendikten sonra ise youtube kanala video eklerken muhakkak etiketler eklemelisiniz.

Anahtar kelimeler her zaman videolarınızı üst sıralarda taşıyacaktır. Ve siz asla pes etmeden yayınladığınız video içerikleri sonrasında artık para kazanmaya da ve geniş kitlelere ulaşmayı da başarabilirsiniz. Tüm bunların yanına ek olarak kanalınız da en ilk sıralardaki yerini almış olacaktır. Varsa Youtube kanalım aramalarda gözükmüyor çıkmıyor eklemek ya da hala yaşadığınız bir sorun yoruma durumu iletebilirsiniz.

Youtube kanalım aramalarda gözükmüyor çıkmıyor, youtube aramalarda çıkmıyorum, youtube kanalım aramada yok, youtube kanalım gözükmüyor, youtube kanalımı bulamıyorum, youtube kanalım aramalarda neden çıkmaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here