Paylaş

Youtube kanal silme bulamıyorum 2018. Açmış olduğunuz kanalın kapatılması ve buna bağlı silinme işlemlerinizi yapabilmeniz için detayları yazımızda belirttik.

Bazen hayatımızda olan bazı nedenlerden ötürü bir çok sosyal medya ya da uğraşmış olduğumuz işlerden vazgeçmek zorunda kalabiliriz. Ya da istenilen beklendi gelmeyince genellikle hattın kapatılmasına yönelik ayarları yapabiliriz. Youtube ise bu uygulamalardan birisidir. Youtube kendi özgün içeriklerinin de paylaşıldığı bir alan olduğu için ilerleyen dönemlerde yapılan video paylaşımlarınız başkaları tarafından da başka alanlarda yayınlanabilir. Ama sizin adınıza değil gönderinin daha iyi noktalara gelebilmesi için. Onun dışında youtube kanal sahipleri attıkları videolarda izlenme oranı, ya da abone oranında artış olmayınca erkenden pes etmektedir. Bunun dışında da tabi kendi özel hayatına giren insanlardan ötürü de kapama işlemlerini isteyebilir. Youtube hesabını kapatmak isterken bu kapamanın uygulama içerisine bulunamaması ise sizlere ayrı bir sorun yaşatmaktadır. Sıkıntıyla ilgili çözümün araştırmanız durumunda hemen bulunabilmesi için yazımız sizlere yardım sağlayacaktır.

Youtube kanal silme bulamıyorum 2018

Youtube kanal silme nerede, youtube kanal silmeyi bulamıyorum, youtube kanal kapatma ayarları, youtube kanalını kapatamıyorum, youtube kanalı kapatmak için hangi yolları takip etmem gerekiyor, youtube kapatma, youtube silme ayarları. Kanalın kapatılmasına karar verdikten sonra bu işlemi daha öncesinde biliyorsanız zaten oraya gelerek yapabilirsiniz. Ama youtube üzerinde yabancı olan kullanıcılar kanalının tamamen nasıl silineceğini bilinmesini istemektedir.

Youtube nasıl silinir

Youtube üzerinde beklenilenin bulunamaması ve daha sonrasında hayatınıza giren birinden ötürü çeşitli sebeplerle kanalı kapatabilirsiniz. Yani buna sebep ve neden eklemek size bağlı olduğu için biz o kadarını bilemiyoruz. Sadece kanalınızın nasıl silineceğini ve bu ayarların hangi aşamada ele alınması gerektiğini kontrol ettireceğiz.

Youtube kanal silme bulamıyorum 2018, youtube silme, youtube kapatma, youtube kapanmıyor, youtube nasıl silinir, youtube kapatmak istiyorum

  • Youtube uygulamasının içerisine giriş sağlandıktan sonra sağ üst alanda profilimize tıklayıp gelen seçeneklerden ”Ayarlar” bölümüne giriyoruz.
  • Ayarlara girdikten sonra ise sol menüde bulunan ”Gelişmiş ayarlar” kısmına girerek sayfayı en alta indirelim.
  • Kanalı sil yazısına tıkladığınız da hesabın doğrulanmasını için gelen yönergeleri takip etmeniz gereklidir.
  • Belirtilen aşamaların takibini sağlamanız durumunda kanalınızın silinme işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Youtube kanal silme bulamıyorum 2018, youtube silme, youtube kapatma, youtube kapanmıyor, youtube nasıl silinir, youtube kapatmak istiyorumYoutube kanal silme bulamıyorum 2018, youtube silme, youtube kapatma, youtube kapanmıyor, youtube nasıl silinir, youtube kapatmak istiyorum

Youtube kanal silme bulamıyorum 2018 yılı için kanalın nereden silinmesi gerektiğini detaylı olarak paylaşımını sağlamış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here