Paylaş

Youtube kanal engelleme nerede çıkmıyor.  Youtube uygulamasında bazı kanallarda yapılan paylaşımlar gelmesin istiyorsanız çözüm yazımızda.

Youtube video denince akla gelen ilk uygulamalardan birisidir. Özellikle bu platform üzerinden paylaşılan videolarda kazanılan kazançların ise merak konusudur. Ama bazı kullanıcılarda bu uygulamayı sadece kendisi dizi fragmanlarını, çıkan müzikleri ya da çocukları için çizgi film açmak adına kullanım gerçekleştirmektedir. Youtube uygulamasında izlemiş olduğunuz bir videoyu paylaşan youtube kendisi değildir. Youtube üzerinde kanal açmış bir şahıs tarafından youtube onaylı şekilde paylaşım gerçekleştirilmektedir. Yaptığı paylaşımı beğenmediğini taktirde ya da çocuğunuz için zararlı gördüğünüz bu kanalı doğrudan engellemesini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle o kanala dair video içerikleri artık karşınıza gelmemeye başlayacaktır. Elbette bunu video içerisinde yapamıyorsanız kanalın ana ekranına gelerek sağlayabildiğiniz için bu ayarların nasıl yapılacağına ilişkin işlemlerimizi kontrol edeceğiz.

Youtube kanal engelleme nerede çıkmıyor

Youtube kanal engelleme nasıl yapılır, youtube kanal engelleme göremiyorum, youtube uygulamasında bir kanalı engellemek için ne yapmam gerekiyor, youtube kanal engellemeyi bulamıyorum, Zararlı videoları ya da uygun bulmadığınız videoların paylaşımını sağlayan kanalların yaptığı paylaşımların hiçbir şekilde önünüze çıkmaması ve önerilerde görünmemesi için kanalı engellemeniz yeterlidir. İlgili kanalların hangi yoldan engelleneceğine ise birlikte göz gezdireceğiz.

Youtube kanal engelleme nasıl yapılır

Youtube platformunda kanal açıp istenmeyen video paylaşımları aktaran kişinin kanalını engellemek ise yine sizin elinizde olan bir işlemdir. Kanalın engellemesini devreye koyabilmek için ilk olarak izlemiş olduğunuz videonun hemen altındaki kanal profiline tıklıyoruz.

Youtube kanal engelleme nerede çıkmıyor, youtube kanal engelleme nerede, youtube kanal engelleme gözükmüyor, youtube kanal engellemeyi bulamıyorum, youtube kanal nasıl engellenir, youtube kanal engelleme

Kanal profiline tıkladığınız kişinin açmış olduğu kanalın ana sayfasına ulaşmış olacaksınız. Burada bulunan ‘’Hakkında’’ bölümüne tıklayıp orada da açılan sayfa da ‘’Bayrak işareti’’ tıklıyoruz. Karşımıza gelen seçeneklerde bir çok ibare olsa da ‘’Kullanıcı engelle’’ demeniz sizlere yetecektir.

Yaptığınız işlem sonucunda artık kanal sahibi ne kadar paylaşım yaparsa yapsın hiçbir şekilde sizin karşınıza çıkmayacak ve sizin onu engellediğinize dair bir bildirim almayacaktır. Yaptığı paylaşımlar önerilerde dahi karşınıza çıkmayacaktır. Kapsamlı şekilde ele aldığımız konu ile ilgili sormak istediğiniz bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Youtube kanal engelleme nerede çıkmıyor, youtube kanal engelleme nerede, youtube kanal engelleme gözükmüyor, youtube kanal engellemeyi bulamıyorum, youtube kanal nasıl engellenir, youtube kanal engelleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here