Paylaş

Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum. Youtube hesabında telefon üzerinden ne kadar zaman geçirmişsiniz bunu kontrol edebilmeniz için sağlanacak işlemleri anlatacağız.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte herkesin elinden artık akıllı telefonlar düşmemektedir. Günümüzün üçte birini sosyal medya hesaplarında gezinti yaparak geçirmekteyiz. Youtube ise video platformu olduğu için bir çok kişi ise zamanlarının bir çoğunu video izleyerek geçirmektedir. Artık sosyal medya uygulamalarının içerisine de youtube da var olan izleme süresiyle ilgili zaman dilimi dokümanları eklenmektedir. Youtube uygulaması içerisinde var olan izleme süresi sayesinde youtube uygulaması içerisinde geçirdiğiniz zamanı görebilmeniz mümkündür. Haftada kaç saat youtube videosu izlediğinizi dün ya da bugün ne kadar süre kalmışsınız bunların tamamını görebileceğiniz alan youtube uygulamasının içerisinde bulabilmeniz mümkündür. Doğal olarak burada zamanınıza bakıp süre dilimleri kendiniz belirleyebilirsiniz. İzleme süresiyle ilgili ayarlara ulaşılabilmesi için sağlanacak kontrollere birlikte bakacağız.

Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum

Youtube izleme süresi nerede, youtube ne kadar zaman geçirdim, youtube zamanı görme, youtube izleme süresini bilmek istiyorum, youtube geçirdiğim süreyi görebilir miyim?, Uygulama içerisinde geçirdiğiniz süreyi merak ediyor oluşunuz bence doğal bir durumdur. Çünkü günümüz de telefonlarda o kadar zaman harcıyoruz ki hangi uygulama da ne kadar zaman geçirdiğimizi de bilmek istiyoruz.

Youtube ne kadar kalmışım

İnstagram’ında yakın zaman içerisinde getirmiş olduğu izleme süresi ile birlikte hatırlatma koyarak mola veya ara verebiliyorsunuz. Youtube da bu özellik daha öncesinde olduğu için izleme süresini kendiniz anında kontrol edebiliyorsunuz.

Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum, youtube izleme süresi, youtube izleme süresi nerede, youtube izleme süresini bulamıyorum, youtube ne kadar kalmışım, youtube zaman geçirme süresi

  • İzleme süresinin kontrolünün sağlanabilmesi için youtube uygulamasına giriş yaparak profil ekranına geliyoruz.
  • Profile geldikten sonra açılan ekranın altında var olan seçenekler içerisinde ”İzleme süresi” bulunmaktadır.
  • Bu alana giriş yaptıktan sonra uygulama da geçirilen süreyi haftalık, günlük raporlar halinde görebilmeniz mümkündür.

Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum anlatılan konularla ilgili olarak varsa aklınıza takılan bir soru işareti yorum alanında bizlere belirtebilirsiniz. Youtube geçirilen süreniz fazla geliyorsa buna kısıtlama koyabilir ya da her gün burayı kontrol ederek doldurulan süre sonrasında çıkış yaparak ara verebilirsiniz.

Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum, youtube izleme süresi, youtube izleme süresi nerede, youtube izleme süresini bulamıyorum, youtube ne kadar kalmışım, youtube zaman geçirme süresi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here