Paylaş

Youtube hesabını telefonla doğrulama. Hesabını doğrulamak isteyen kullanıcılar işlem aşamaların nereden sağlandığını bilmemektedir. Yazımız yeterli olacaktır.

Sadece video izlemek isteyen kullanıcılar youtube uygulamasında hesaplarını genellikle doğrulatmazlar. Ancak durum kanala video eklemeye karar verince işler tamamen değişmektedir. Nedeni ise doğrulanmamış bir hesapta video ekleme sırasında bir çok sorunlar kendini takip eder. Youtube ise sizin bir robot olup olmadığınızı anlamak için yapacağınız her türlü işlem için farklı hatalar verir. Aldığınız hataların ise ne ile alakalı olduğunu bulmaya çalışırsınız. O yüzden hesabın doğrulamasını daha öncesinde yapıp ele almanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Biz de youtube hesabını doğrulamasını nasıl yapılacağına dair ayarlarımızı anlatacağız. Youtube hesap doğrulamasını istemesindeki tek neden ise kötüye kullanımın ve yapılan spam içeriklerin önüne geçmek istemesiyle alakalı bir durumdur. Telefon numarasıyla kodun doğrulanmasını sağlarken aklınıza başka alanlarda numaram paylaşılır mı gibi sorular da gelebilir. Yalnız önlem amacıyla yapılan bir işlem olmasından ötürü kişisel bilgi paylaşımları farklı alanlarla paylaşılmayacaktır. Youtube numaranızın başka hesaplar da kullanılıp kullanılmadığını tespit ederek diğer hesaplarla ilgili işlem başlatmış olacaktır.

Youtube hesabını telefonla doğrulama

Youtube hesap doğrulama, youtube doğrulama nasıl yapılır, youtube doğrulamak istiyorum, youtube doğrulama için nereye girmeliyim, youtube hesabımı nasıl doğrulayabilirim, youtube telefon üzerinden hesabımı doğrulayabilir miyim? Evet arkadaşlar youtube kanala video yükleme işlemleri sırasında oluşacak sıkıntıların önceden önüne geçilmesi için doğrulamayı gerçekleştiriyor olacağız.

Youtube doğrulama nasıl yapılır

Telefondan doğrulamayı sağlayabilmeniz için öncelikle mevcut telefon numaranızın kaydın içerisine eklenmesi gerekiyor. O alana gelebilmek için de https://www.youtube.com/verify bağantı linkine tıkladığımız da karşımıza bir ekran gelecektir.

Youtube hesabını telefonla doğrulama, youtube doğrulama, youtube doğrulanmıyor, youtube hesap doğrulama, youtube doğrulama nasıl yapılır, youtube doğrulama uyarısı

Gelen ekran zaten sizleri yönlendiriyor orsa da burada bulunan Telefon numaranız nedir? sorusunun altına numaramızı girerek ”Gönder” demeniz gereklidir. Telefona kod gelecek gelen kodu bir sonraki alana giriş işlemleri sağladıktan sonra youtube hesabınızın doğrulama işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Kaleme alınan Youtube hesabını telefonla doğrulama yazımızla alakalı yaptığınız işlemler de aklınıza takılan bir nokta bir husus varsa memnuniyetle bizimle paylaşabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Youtube hesabını telefonla doğrulama, youtube doğrulama, youtube doğrulanmıyor, youtube hesap doğrulama, youtube doğrulama nasıl yapılır, youtube doğrulama uyarısı Youtube hesabını telefonla doğrulama, youtube doğrulama, youtube doğrulanmıyor, youtube hesap doğrulama, youtube doğrulama nasıl yapılır, youtube doğrulama uyarısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here