Paylaş

Youtube görüntüleme sayısı nerede bulma. Yapılan video paylaşımların toplam ne kadar izlenmiş bunu öğrenebilmeniz için izleyeceğiniz yolu anlatacağız.

Dünyanın her yerinden video paylaşımı gerçekleştirilen youtube platformunda paylaşılan videoların görüntüleme süresini görebilmeniz mümkün. Sadece kendi kanalınız için değil başka kanal sahiplerinin de yaptıkları video paylaşımlarıyla alakalı izleme sürelerini görebilirsiniz. Yapılan paylaşımlarınızın ardından videoların hepsine tek tek bakıp hesaplama içerisine girmenize gerek kalmadan toplam izlenme oranını belli alanda görebiliyorsunuz. Youtube üzerinde paylaşılan videoların tamamı kişiler tarafından yapıldığı için bu kişilerinde kendilerine bağlı kanalları mevcuttur. Nitekim sizlerde youtube üzerinden bir video paylaşmak istediğinizde bunun için kanal açmanız gerekecektir. Yani kendinize ait bir kanal olmadan youtube alanında video paylaşımı sağlamanız mümkün değildir. Şimdi asıl konumuza dönecek olursak videoların toplam izlenme sürelerini nasıl öğreneceğinize birlikte göz gezdireceğiz.

Youtube görüntüleme sayısı nerede bulma

Youtube izleme süresi, youtube toplam görüntüleme sayısı, youtube toplam izlenme sayısı, youtube videolarım ne kadar izlenmiş, youtube videolarım ne kadar görüntülenmiş, youtube videoların görüntüleme sayısı. Videoların yayına girdikten sonra izlenme sayılarını merak edebilirsiniz. Hele de video paylaşımlarınız fazlalaştığı andan itibaren bu merak iki katına çıkacaktır. O yüzden siz tek tek videolara bakıp toplamaktansa bunu doğrudan görebilecek alanı sizlerle paylaşacağız.

Youtube izlenme sayısı

Youtube üzerinde hem sizin hem de başka kişilerin görüntüleme sayısını görebilmek için ilk olarak platformun içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Youtube görüntüleme sayısı nerede bulma,  youtube toplam izlenme, youtube toplam görüntüleme sayısı, youtube izlenme sayısı, youtube videolarım ne kadar izlenmiş, youtube izlenme sayısını bulma
  • Daha sonrasında görüntüleme sayısını merak ettiğimiz kişinin profiline tıklayıp kanalının olduğu ekrana geliyoruz.
  • Geldiğimizde ekranda kişinin yaptığı paylaşımları göreceksiniz. ‘’Hakkında’’ kısmına girişimizi sağlıyoruz.
  • Açılan ekranda videolarının toplamda izlenmiş olduğu ‘’Görüntüleme sayısı’’ gözükecektir. Kaç kez izlenmiş tümünü bu alandan görüntüleyebilmeniz mümkündür.
  • Yine sizin hesabınızda yaptığınız paylaşımların izlenme süresini kontrol altında tutabilmek için ise ‘’Hakkında’’ alanına giriş yaparak işlemleri sağlayabilirsiniz.

Youtube görüntüleme sayısı nerede bulma ile ilgili kendinizin ve merak ettiğiniz bir kanalın toplam görüntüleme sayısını belirttiğimiz bu işlemlerle beraber bulabilmeniz mümkündür. Yaptığımız işlemler sonucunda sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Youtube kanal engelleme nerede çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here