Paylaş

Youtube gizli mod nereden kapatılır. Android telefonlarında gizli moda aldığınız youtube uygulamasını tekrar gizli moddan çıkarmak için yapılması gerekenleri ele aldık.

Yakın zaman içerisinde android işletim sistemli telefonlarına gelen gizli mod özelliği bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandı. Özelliğin aktif etme işlemleri oldukça basit ancak aktif işlemleri sonrasında bir çok özellik ise devre dışı kalmaktadır. Birine mesaj gönderimi yapmak istediğiniz de, abone olmak istediğiniz de, kitaplık alanına girmek istediğiniz de hiç bir alanın gelmemesi can sıkıcı bir hal aldırdı. Bu da ister istemez kullanıcıların bu özelliği devre dışı bırakmasına yönlendirdi. Android telefonunuzda açtığınız gizli modu tekrar pasif hale getirebilmek için hangi yolların takip edilmesi gerektiğine ise birlikte bakıp sorunu ortadan kaldıracağız.

Youtube gizli mod nereden kapatılır

Youtube gizli mod uyarısı veriyor, youtube gizli mod kapanmıyor, youtube gizli mod nasıl kapatılır, youtube gizli modu kapatmak için ne yapmam gerekiyor, youtube gizli mod ayarları, youtube gizli modu pasif hale getirmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Bu sorularınızın tamamının cevap bulabilmesi ve kapama işlemlerin nereden yapıldığına dair bilgilerin öğrenilebilmesi için yazımızı hazırladık.

Youtube gizli modu kapatma

Devreye aldığınız gizli mod ayarlarını tekrarında kapatma işlemleri oldukça basittir. Ayarlar için android işletim sistemli telefonunuzdan youtube uygulamasının içerisine giriş yapıyoruz.

Youtube gizli mod nereden kapatılır, android gizli mod, youtube gizli mod nasıl kapatılır, youtube gizli moddan çıkılmıyor, youtube gizli moddan çıkma, youtube gizli modu kapatma

Uygulamaya giriş sağlandıktan sonra sağ üst alanda bulunan profil alanına tıklayıp gelen seçeneklerde zaten doğrudan size ”Gizli modu kapat” diyecektir. Bu alana tıkladığınız da gizli mod pasif hale gelip kapanacaktır.

Yapılan bu işlem ayarları sonrasında hala daha gizli modda işlem görüyorsa bu durumda uygulamadan çıkış yapıp tekrar bağlantı kurmayı deneyelim. Bağlantı sırasında yine aynı hata gelmeye devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirerek giriş yapalım. Bu da olmadıysa eğer ”Ayarlar>Uygulamalar>Youtube>Ön belleği ve verileri temizle diyerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Youtube gizli mod nereden kapatılır yönündeki işlemleri sağlanan bu adımlarla birlikte gizli mod kapatılmış olacaktır. Onun dışında dilerseniz Facebook oyun isteklerini engelleme resimli makalemizi inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Youtube gizli mod nereden kapatılır, android gizli mod, youtube gizli mod nasıl kapatılır, youtube gizli moddan çıkılmıyor, youtube gizli moddan çıkma, youtube gizli modu kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here