Paylaş

Youtube gelen bildirimler nerede bulma . Uygulamanızın gelen kutusu nerede bilmiyorsanız yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Youtube uygulamasından telefonunuza sürekli bildirim alıyorsunuz. Bu bildirimlerin ana ekran haricinde nerede olduğunu eminim merak ediyorsunuzdur. Youtube gelen kutusu, bildirimler nerede bulabilmeniz için yazımızı konu aldık.

Telefonunuzun ana ekranına gelen bildirimleri sizde herkes gibi kaldırma işlemine gidiyor olabilirsiniz. Youtube uygulamasında severek takip ettiğimiz kanaldan gelen bildirimleri öyle hemen kaldırmıyor olduğunuzdan eminim. Çünkü gelen bildirim beklediğiniz bir fragman ya da kaçırdığınız bir bölümü gösteriyor olabilir. Eğer o an işimiz varsa mecburi bir şekilde izlemeyi iş bitimine bırakmışsınızdır.

Fakat geçen bu sürede bildirimi ana ekrandan kaldırdıysanız uygulamada gelen bildirimi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ve bu durum canınızı sıkabilir. Öncelikle artık böyle bir can sıkıntısına gerek olmadığını bilmenizi isteriz. Yapacağımız işlemler sonrasında takip ettiğiniz kanallardan gönderilen bildirimleri kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Youtube gelen bildirimler nerede bulma

Bunun için tek yapmanız gereken işlem ise uygulamadan gelen kutusu alanına girmek olacaktır. Ancak çoğu kullanıcı hesabında gelen kutusu alanının nerede olduğu konusunda bir fikre sahip olmadığını dile getirmektedir.

Youtube gelen kutusu nerede

Youtube gelen kutusu alanının uygulamanızda nerede olduğunu yazımız içerisinde kapsamlı bir şekilde anlatacağız. Ayarlar sonrasında artık gelen bildirimleri ana ekranda kaldırmış olsanız bile çok rahat bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Ben hazırım diyorsanız hadi başlayalım.

Youtube gelen bildirimler nerede bulma
  • İlk olarak Youtube uygulamanızın içerisine giriş yapın.
  • Hesabınıza girdiğinizde alt kısımda kısayolların olduğunu göreceksiniz.
  • Bu alanda ‘’Mektup’’ işaretine benzer bir simgenin olması gerekiyor. Onun üzerine dokunun.
  • Gelen kutusu alanına artık girmiş bulunuyorsunuz. Burada sizlere gönderilen tüm bildirimleri görmüş olmalısınız.
  • Ancak uygulamanıza girdiğinizde bu alanda böyle bir bilgi çıkmıyorsa bu durumda uygulamanızı güncellemelisiniz.
  • Güncelleme işlemleri için uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yükleyin.
  • Tekrar hesabınıza giriş yapın. Hala daha yoksa bu durumda başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş yapmayı deneyin.
  • Bu deneme sonunda da yine gelen kutusu gelmiyorsa sorunu Youtube yetkililerine sorun bildir üzerinden iletmelisiniz.

Youtube gelen bildirimler nerede bulma işlemleriyle ilgili yapmanız gerekenleri anlattık. Siz de artık bu bilgilere sahipsiniz. Konuya dair eklemek istedikleriniz olursa bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here