Paylaş

Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor.Engellediğiniz kişileri bulamıyor ya da bu alana nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız durumu sizler için araştırdık.

Bize rahatsılık veren kişiyi anında hayatımızdan çıkarıyoruz. Artık telefon numaralarından sürekli arayanlar için telefonlara gelen engelleme ile de bunu yapabiliyoruz. Onun dışında sosyal medya uygulamalarında da gereksiz ve tehdit içerikli bilgiler içeren kişilerin engellemesini sağlıyoruz. Youtube kanal sahipleri de uygunsuz yorum yapanları ve kendilerine spam gönderisinde bulunan kişilerin engellemesini gerçekleştirmektedir. Belli bir engelleme sonrasında engellen kullanıcılarının nerede olduğunu merak edebilirsiniz. Ki zaten bu merak dışında bir de yanlışlıkla farklı bir kullanıcıyı engellenmiş olabilirsiniz de. Engelleme işlemi oldukça basit bir işlem olmasından ötürü engellendikten sonra engel listesinin hangi alanda olduğunu da anlatacağız. Bu sayede engel liste kontrolü de sağlamış olacaksınız. Bilmeden tanıyor olabileceğiniz birinin de engellemesini sağlarsanız o engeli anında kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor

Youtube engellenenler nerede, youtube engellenen kullanıcıları bulamıyorum, youtube engel listesini bulma, youtube engellenen listeyi görmek istiyorum, youtube engellenen kişileri görme, youtube engel listesi, yotube engellediğim kişileri bulma. Kişilerin engelleme sonrasında kararınızı değiştirip bazı kullanıcıların engelini kaldırmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Youtube engellenenler nerede

Belli bir engel sonrasında var olan kişileri görebilmeniz için telefon ve bilgisayar üzerinden ayarların hangi alan üzerinden izleneceğine ilişkin bilgi paylaşımlarını size sunacağız. Telefon üzerinden işlem sağlamak isteyen kişiler youtube uygulamasına girdikten sonra sağ alt kısımda var olan ”Kitaplık” alanına erişim sağlıyoruz.

Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum

Orada da geçmiş kısmının yanında var olan üç çizgili bölüme girerek engellenen kişiler alanına girerek engellenen kullanıcıları görebilmeniz mümkündür. Bilgisayarınız üzerinden görebilmek için ise;

  • Yine bilgisayardan youtube girerek oradan da ”İçerik stüdyosu” ve sol menüde var olan ”Kontrol paneli” yazısının altında bulunan ”Diğer özellikler” diyerek buradan da ”Diğer” alanına erişim sağlıyoruz.
  • Ardından gelen ekranın sol menüsünde bulunan ”Topluluk ayarları” kısmının içerisine girerek ”Gizli kullanıcılar” yazısının sağında yer alan kişilerin tamamı sizin engellemiş olduğunuz kişilerdir.
  • İstediğiniz kişinin engelini çarpı işaretine tıklayıp kaldırabilirsiniz.

Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum

Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor, youtube engellediklerim, youtube engellediğim kişiler, youtube engellenenler gözükmüyor, youtube engellenenler nerede, youtube engellenenler bulamıyorum

Sağlanan ayarlar neticesinde artık Youtube engellediğim kişiler nerede gözükmüyor sorunu hem telefondan hem de bilgisayardan giderilmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here