Paylaş

Youtube engel kalkmıyor kaldıramıyorum. Yorumlarını gizlediğiniz bir kullanıcının tekrar engelini kaldırmak istiyorsanız bu durumda nereden kontrol edileceği haberimizde.

Bir yandan fenomen olma yolunda ilerlemek bir yanda da video paylaşımlarıyla para kazanmak isteyen kişilerin tamamı youtube üzerinden kanal açmaktadır. Açılan kanallar sonrasında videoların paylaşılması ardından devam eder. Belli noktalarda yapılan video paylaşımları kimilerinin hoşuna gitse de kimi youtube video sevenlerin hoşuna gitmeyebilir. Yani bir kanal sahibiyseniz bu durumda yapılan eleştirilere ve genel olumlu yada olumsuz yorumlara açık olmanız gereklidir. Emek verip hazırlanan videolara uygunsuz yorumlar yapılabilir bunlara elbetteki göz yumamazsınız. Sadece o kişinin engellemesini sağlayarak artık yorum yapma yetkisini elinde alabilirsiniz. Kişi artık size hiç bir şekilde yorum yapamaz. Ama kişiyi engelleyen kanal sahipleri genelde attığı yorumun hala yerinde olduğunu söylemektedir. Bundan dolayı da kişiyi engelleyemediğini düşünebilir. Youtube üzerinde engellediğiniz kişi o andan itibaren yorum yapamaz ama önceden attığı yorum da silinmez. Daha sonrasında bu engeli kaldırmak isterseniz ya da engel listesine erişim sağlamak isterseniz de bu durumda yazı detayını kontrol etmeniz yeterlidir.

Youtube engel kalkmıyor kaldıramıyorum

Youtube engel listesi, youtube engellenen kullanıcılar nerede, youtube engel kaldırmak istiyorum, youtube engel nasıl kalkar, youtube engel kalkmıyor, youtube engelini kaldırmak istiyorum. Engellediğiniz bir youtube kullanıcısının tekrar engelini kaldırmak istiyorsanız hesabınız içerisinde işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Youtube engel geri çekme

Yanlışlıkla engellediğiniz birinin engelini geri çekmek ya da tüm engel listesini görüp burada var olan bazı kullanıcıların tekrar engelini kaldırmak için kanal içerisinde ayarlarımızı yapacağız.

Youtube engel kalkmıyor kaldıramıyorum, youtube engel kaldırma, youtube engel geri çekme, youtube engel nasıl kalkar, youtube engellenenler, youtube engel kalkmıyor

Bu ayarlar için youtube uygulamasına girerek ”İçerik stüdyosu” bölümüne giriş yapıyoruz. İçerik stüdyosuna girdikten sonra sol menüde var olan ”Kontrol paneli” altındaki ”Diğer özellikler” butonuna tıklıyoruz. Oradan da tekrar ”Diğer” diyerek ayarlar devam ediyoruz.

  • Gelen ekranın solunda bulunan ”Topluluk” alanına giriş yapıyoruz.
  • Topluluk ayarları alanına tıkladıktan sonra ise ”Gizli kullanıcılar” karşısında bulunan tüm kullanıcılar sizin youtube hesabınız üzerinde engellediğiniz kişileri göstermektedir.
  • İstediğiniz kişinin engelini buradan kaldırabilirsiniz.
  • Youtube engel kalkmıyor kaldıramıyorum işlemleri için yapılacak olan ayarlar bu kadardır.

Youtube engel kalkmıyor kaldıramıyorum, youtube engel kaldırma, youtube engel geri çekme, youtube engel nasıl kalkar, youtube engellenenler, youtube engel kalkmıyorYoutube engel kalkmıyor kaldıramıyorum, youtube engel kaldırma, youtube engel geri çekme, youtube engel nasıl kalkar, youtube engellenenler, youtube engel kalkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here