Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırladığımız bu yazımızda Youtube en yeni yorumlar yorum ayarları konusundaki araştırmalarınıza yanıt bulabilmeniz için gerekli olan bilgileri anlatacağız.

Dünyanın en çok video yüklenen ve izlenen uygulamalarından birisi tartışmasız olarak Youtube diyebiliriz. Kanalların açılarak videoların yüklendiği platformda yapılan yorumlarında önemi oldukça fazladır. Youtube en yeni yorumlar yorum ayarları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ancak bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

  • Platform atılan yorumlara önem verdiğinden dolayı bu alanda kendi içerisinde de önemli değişikliklere yer verdi.
  • Yorumlarla ilgili gelen yenilikler sonrasında artık en çok beğeni alan ve hit yapan yorumlar en başta çıkmaya başladı.
  • Lakin siz en yeni yorumların başta olmasını istiyorsanız bu durumda ayarlamayı kendinize göre sağlayabilirsiniz.

Youtube en yeni yorumlar yorum ayarları

Youtube en yeni yorumlar yorum ayarları

Youtube en yeni yorumlar başta çıksın isteyebilirsiniz. Anlık yorumların geldiğini görmek sizi daha çok mutlu ediyorsa ayarlama için uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin. Uygulamanın içerisine girişinizi yaptıktan sonra bir tane video açın.

Açılan videonun altında bulunan ‘’Yorumlar’’ alanına girelim. Bu alana geldiğinizde en yeni yorumların başta görünmesi için üst tarafta çizgili bir seçenek göreceksiniz. Çarpı x işaretinin hemen solunda bulunan butona tıklayın. Karşınıza iki ayrı seçenek sunacaktır. ‘’En iyi yorumlar’’ ve ‘’Önce en yeniler’’ şeklinde iki farklı yorum gelecektir.

Siz hangisinin gelmesini istiyorsanız bu alandan seçiminizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle artık videoya atılan yeni yorumları anlık olacak şekilde görebileceksiniz. Siz bu alana geldiğinizde belirttiğimiz özelliği göremiyorsanız bu durumda arka plandaki uygulamaları kapatıp tekrar deneme sağlayın. Yine olmazsa aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Youtube yorum ayarları

Youtube yorum ayarları adına bahsettiğimiz ayarları işleme koymanıza rağmen sorun devam ederse uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayın. Bu da sorunu bildirmezse youtube yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunun bildirilebilmesi için web sitemizde daha öncesinde hazırlamış olduğumuz youtube iletişim makalemizi gözden geçirebilirsiniz.

Youtube hakkında farklı merak ettikleriniz varsa bunları bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. Sizlerden gelen bilgiler ışığında var olan ayarların nasıl sağlandığı konusunda yazılarımızı hazırlamaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here