Paylaş

Youtube dil ayarları nerede bulamıyorum. Farklı bir dilde youtube açılıyor olması eminim canınızı bir hayli sıkacaktır. Dil değişikliğini yapabilmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kaçırdığımız filmleri, dizilerin fragmanlarını, haberleri ve buna bağlı olacak şekilde tüm eğlenceli videoları bulabileceğiniz uygulamalardan birisi youtube uygulamasıdır. Google işletmesi olan youtube hesaplarında dilediğiniz videoya arama halinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Mevcut diliniz hangisi seçili ise o dile bağlı olacak şekilde ilerlemektedir. Dil ne olursa olsun metin içerikleri sizlerin girdiği şekilde devam eder. Ama tüm yazıların farklı bir dil gözükmesi ister istemez sizin canınızı sıkacak ve istenilen verilere ulaşmanız da güçlük çekebilirsiniz. Oysa siz kendiniz dilinizin değişikliğine giderek site dil ayarlarını değiştirebilirsiniz. İşlemlerinizin gerçekleştirilmesine yönelik ayarların sağlanabilmesi ve bundan sonraki gezintileri istediğiniz dil ayarları üzerinden devam etmek adına hesap içerisinde nelerin gerekli olduğuna bakalım. Bu sayede sorun yaşamadan uygulama ayarlarını da kendi diline bağlı yapabilirsiniz.

Youtube dil ayarları nerede bulamıyorum

Youtube dil ayarlarını bulamıyorum, youtube dil ayarları gözükmüyor, youtube dil ayarını değiştirme, youtube dili nasıl değişir, youtube dil değiştirme, youtube dilini nasıl bulabilrim, youtube dil seçeneğini değiştirmek istiyorum. Hesaba dair dilin değiştirebilmek sanıldığından daha kolaydır. Ne demek istediğimi ise yazımızı incelediğiniz de ve dili değiştirdiğimiz de daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

Youtube dil değiştirme

Sitenin dilinin değiştirilmesi için youtube hesabına giriş yaparak buradan da sağ üst alanda var olan profil resmi ya da profilin kendisine tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde ”Ayarlar” butonuna tıkladığımız da ise sayfayı aşağıya doğru indirelim.

Youtube dil ayarları nerede bulamıyorum, youtube dil ayarları, youtube dil değiştirme, youtube dil ayarı nerede, youtube dil ayarını bulamıyorum, youtube dil ayarı çıkmıyor

  1. En alta doğru çektiğimiz de ise karşımıza ”Dil” bilgisi olacaktır. En sol tarafta olana tıklıyoruz.
  2. Diliniz farklı olduğu için google üzerinden çeviri yapabilirsiniz. Çeviriyi yapıp dile tıkladığınız da ülkelerin bayrakları ile birlikte isimleri gelecektir.
  3. Hangi ülkenin diline çekmek istiyorsanız onu seçip kaydetmeniz durumunda sorun kalmayacaktır.

Dil bizim her şeyimizdir. Elbetteki farklı ülkelerin dilleri bilmekte işimizi görmektedir. Ama bilmiyorsak ve değişimi sağlanmışsa çözümü youtube için sizlere aktardık. Youtube dil ayarları nerede bulamıyorum aklınıza yer edinen bir noktayı bizimle paylaşabilirsiniz.

Youtube dil ayarları nerede bulamıyorum, youtube dil ayarları, youtube dil değiştirme, youtube dil ayarı nerede, youtube dil ayarını bulamıyorum, youtube dil ayarı çıkmıyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here