Paylaş

Youtube daha sonra izleye kaydet nedir. Youtube üzerinde izlenen bir videoyu yarıda kesmek durumunda kaldığınızda tekrar izlemek için yapılması gerekeni konu aldık.

Google işletmesi olan youtube platformuna yüklenen videoların sayıları her geçen gün artış göstermektedir. Buna etki eden en büyük nedenlerden biriside youtuber sayılarının gün geçtikçe artmasıyla alakalıdır. Youtube üzerinde bu sayıların artış göstermesinden ötürü kanal sahipleri videoları daha yoğunlukta paylaşmaktadır. Trend olayının da var olmasıyla beraber kullanıcıların ilgi odağı haline geldi diyebiliriz. Dizilerin özetlerini, maç özetlerini, komik içerikleri ve buna nazaran özgün içeriklerinin tamamını youtube hesaplarında bulabilirsiniz. Kanal sahipleri aynı zamanda paylaşım sağladığı videolarla birlikte ciddi paralarda kazanmaktadır. İzlenme ve abone sayısı ne kadar fazla olursa o kadar para kazancının olduğunu belirtebiliriz. Bir film izliyorsunuz ya da bir video dikkatinizi çekti ve o esnada videoyu yarıda kesmek durumundasınız bunun için yapılması gerekenleri detaylı şekilde anlatacağız.

Youtube daha sonra izleye kaydet nedir

Youtube videoyu daha sonra nasıl izlerim, youtube videoyu bulamıyorum, youtube izlediğim videoyu sonrasında bulma, yoputube daha sonra izle nedir, youtube daha sonra izleye kaydedince ne oluyor, youtube yarıda kesilen videoyu devamında tekrar izleme. Telefonlarımızla uğraştığımız esnada videoların yarıda kesilme durumlarıyla karşılaşabiliyoruz. Tekrar girdiğimizde aynı videoyu bulmak biraz zor olabiliyor. Youtube ise aynı videoyu kaldığınız yerden devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri sizlere sunmuş bulunmaktadır.

Youtube videoyu daha sonra nasıl izlerim

Ana sayfaya geldiğinizde ilgilinizi çeken bir video olması durumunda bu videoyu daha sonra izleye kaydet diyerek devamında videoyu kaydedebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde tekrar youtube uygulamasının içerisine giriş sağlamanız halinde videoyu kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Youtube daha sonra izleye kaydet nedir, youtube daha sonra izle, youtube video bulamıyorum, youtube videoyu sonra izleme, youtube yarıda kesilen videoyu sonra izleme, youtube izleneceklere kaydetme
  • Daha sonra kaydet özelliğinin nasıl faal hale getirileceğine ise birlikte inceleme sağlayarak çözüme kavuşturacağız.
  • Youtube hesabına girdiğinizde alt satırda yer alan Ana sayfa simgesine tıklıyoruz.
  • Ana sayfa dediğinizde gelen ekranda videoların olduğu bir bölüm açılacaktır.
  • Açılan sekmelerde ilginizi çeken videoları ilerleyen zamanlarda izlemek isterseniz ve o esnada işiniz varsa yapılması gereken tek işlem videoyu daha sonra izlemeye kaydetmek olacaktır.
  • Bu işlemin devreye alınabilmesi için ise videonun hemen sağ tarafında bulunan üst üste çizgili butona tıklamaktır.
  • Gelen seçeneklerin içerisinde bulunan daha sonra izleye kaydet butonuna tıklamanız halinde video belirtilen yere kaydedilecektir.
Youtube daha sonra izleye kaydet nedir, youtube daha sonra izle, youtube video bulamıyorum, youtube videoyu sonra izleme, youtube yarıda kesilen videoyu sonra izleme, youtube izleneceklere kaydetme

Yapılan ayarlamalarla beraber videonuzu kaydedilenlere eklemiş olacaksınız. Tekrar izlemek istediğinizde de daha sonra izle alanına gelerek videonuzu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here