Paylaş

Youtube çocuğum istenmediğim videoları görmesin. İstenmeyen bazı videoların engellenmesini istiyorsanız youtube üzerindeki ayarlardan bahsedeceğiz.

Çocuklarımızın uyuması ya da oyalanması için bazen gün içinde telefonumuzdan ya da tabletten bir çizgi film ya da onun beğendiği bir eğlence kanalı açıyoruz. Youtube öneri sağlayan bir uygulama oluşundan ötürü bazen de bizim izlemiş olduğumuz videolar karşısına gelebiliyor. Videolar şiddet içerikli ya da korku veya da görmesini istemediğimiz bir video olabileceğinden dolayı buna bir kısıtlama getirilip getirilmeyeceği ise kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Komple videoların kapatılmasına yönelik ya da engellemesine yönelik bir işlem sağlamaya gerek bulunmamaktadır. Sebebi ise buna sizin de zamanınız yetmeyecektir. Youtube alanında var olan bir özelliğin devreye alınmasıyla birlikte artık gönül rahatlığıyla telefonu ya da tableti çocuğumuza verebilirsiniz. Onun sevdiği ve izlediği çizgi filmleri de açabilirsiniz. Video içeriklerinde kısıtlama olduğu için görmesini istemediğiniz video içerikleri youtube tarafından karşısına çıkması engellenecektir.

Youtube çocuğum istenmediğim videoları görmesin

Youtube istemediğim videolar açılmasın, youtube kısıtlı modu açma, youtube video engelleme var mı, youtube bazı videoların gelmesini istemiyorum, youtube kısıtlı mod nerede, youtube kısıtlı mod nasıl açılır?, youtube kısıtlı mod ayarlarını yapmak istiyorum. Çocuğumuzun etkilenebilecek videolardan uzak tutmak için youtube üzerinde var olan uygunsuz içerikleri işaretleyerek onun dışında bir de kısıtlı modu açarak ayarları sağlayabiliriz.

Youtube bazı videolar gösterilmesin

Geniş kapsamlı bir video içeriğe sahip olan ve bu yönde hızla gelişen ay içerisinde milyar dakikalarca video izlenen youtube hesaplarında her türlü video bağlantılarını bulabilmek mümkündür.

Youtube çocuğum istenmediğim videoları görmesin, youtube video engelleme, youtube bazı videolar gelmesin, youtube çocuk koruması, youtube bazı videolar gösterilmesin, youtube kısıtlı mod açma

Gerçekleştirilmesi muhtemel ayarlar için youtube hesabına girerek profil alanından ”Ayarlar” kısmına tıklayıp sayfayı aşağıya doğru çekiyoruz. Kısıtlı mod bu alanda büyük olasılıkla kapalıdır. Kapalı konumda iken aktif alana getirelim. Aktif hale getirildikten sonra bundan sonraki süreçte uygunsuz içerikler çocuğunuzun karşısına video izlerken çıkmayacaktır.

Hazırlanan yazılarımız sizlerin daha iyi bir işleyiş içerisinde sorunlarınızı gidermeye yöneliktir. Elbetteki bu alanda sizler bizim için önemlisiniz. Tüm bu belirtilen ayarlar sonrasında Youtube çocuğum istenmediğim videoları görmesin sorununuz varsa yoruma eklemesini yapabilirsiniz.

Youtube çocuğum istenmediğim videoları görmesin, youtube video engelleme, youtube bazı videolar gelmesin, youtube çocuk koruması, youtube bazı videolar gösterilmesin, youtube kısıtlı mod açma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here