Paylaş

Youtube beğendiğim videolar gözükmesin. Youtube hesabında beğendiğiniz gönderiler çıkmasın ya da başkası görmesin istiyorsanız detaylar haberimizde bulunuyor.

Bir videonun oldukça fazla izlenmesinin tek nedeni olabildiğince fazla beğeni ve çok fazla yorum almasıyla alakalıdır. Bu tüm uygulamalar için geçerliliğini koruduğu gibi youtube içinde aynen bu şekildedir. Var olan bir videonun beğeni ve yorum alabilmesi o videoyu üst sıralarda taşımaktadır. Aynı zaman da kanal sahibinin de abone sayısını her geçen gün artmasına sebebiyet vermektedir. Videolara yapılan beğenilerin başkaları tarafından görünüp görünmediği ise merak konusudur. Normalde beğendiğiniz video içerikleri adınız ve soyadınız yazıldığında beğenilen video içerikleri kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bir de bu görselleri kanal sahipleri de görebilmektedir. Ama gönderi beğenilerinin kimse tarafından görülmesini istemeyen kitle ise bu ayarın kapatılmasını istemektedir. Beğenilen videonun başkası tarafından görünmemesi için uygulama da ayarın nereden yapacağınızı yazımızda anlatacağız.

Youtube beğendiğim videolar gözükmesin

Youtube üzerinde beğenilen videoyu kimse görmesin, youtube beğenileri kimse görmesin, youtube beğenilerim çıkmasın, youtube beğenilerim gözükmesin, youtube beğendiğim video içerikleri kimseye görünmesin, Gizlilik ilkesine uygulamalarda oldukça önem vermektedir. Youtube üzerinde var olan her şeyin gizlenmesini ya da bilgilerinizin görünmemesini yaptığınız ayarlarla sağlayabilmeniz mümkündür.

Youtube beğenilerim çıkmasın

Konu başlığımız da olduğu üzere beğenilen video içeriklerin gizliliğini yapmakta eliniz de olan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde kimsenin sizin beğendiğiniz video içeriklerini görmesine engel olabiliyorsunuz. Nasıl olduğu konusunda aklınız da soru işaretleri olabilir. Ama bizler de yazılarımızı hazırlarken bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak amacıyla işlem sağlamaktayız.

Youtube beğendiğim videolar gözükmesin, youtube beğenilerim gözükmesin, youtube beğenilerim çıkmasın, youtube beğenileri başkası görmesin, youtube beğendiğim videolar görünmesin, youtube beğendiğim videolar

Youtube giriş sağlayıp oradan da profil alanına tıklıyoruz. Profile tıkladıktan sonra gelen ekran içinde ”Kanalım” yazısına tıklıyoruz. Bunun devamında karşımıza gelen ekranın orta alanında var olan ”Ayar” sekmesine tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz. Son aşama da ise açılan pencere ekranında bulunan ”Beğendiğim tüm videolar gizli kalsın” seçeneğini aktif hale getirdikten sonra bundan sonraki beğenilen videolar başka kimseye görünmeyecektir.

Hesap içerisinde Youtube beğendiğim videolar gözükmesin isteyenler için ayarlarımızın nereden yapıldığını kapsamlıca anlatmış bulunuyoruz. İyi gezintiler.

Youtube beğendiğim videolar gözükmesin, youtube beğenilerim gözükmesin, youtube beğenilerim çıkmasın, youtube beğenileri başkası görmesin, youtube beğendiğim videolar görünmesin, youtube beğendiğim videolarYoutube beğendiğim videolar gözükmesin, youtube beğenilerim gözükmesin, youtube beğenilerim çıkmasın, youtube beğenileri başkası görmesin, youtube beğendiğim videolar görünmesin, youtube beğendiğim videolar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here