Paylaş

Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor. Arama yaptığınız videoları youtube üzerinde bulamıyorsanız buna ne engel oluyor onu birlikte bulacağız.

Merak ettiğiniz bir filmin fragmanını ya da bir olayın görüntüsünü youtube arama alanında arattığınız da bulamayan kullanıcılar sinir küpü olabiliyor. Örneğin bir başka telefondan arama sağlayan arkadaşı istediği videoya anında erişim sağlayabilirken siz erişim yapamıyorsanız bunun sebebini ister istemez merak ediyorsunuzdur. Youtube arama üzerine konu alan video ile ilgili başka birine farklı videoyu size farklı bir videoyu önermez. Büyük olasılıkla siz kısıtlı modu aktif hale getirip sonrasında kapalı konuma getirmediğiniz için sorun yaşıyorsunuz. Yani videoların gelmemesi için ya da uygunsuz içeriklerin karşınıza çıkmaması için aktif hale getirdiğiniz işlem sonrasında benzer bir video arıyorsanız bu sizin karşınıza gelmeyecektir. Bunu siz yapmadıysanız nereden kapalı konum tekrar getirileceğini de eminim bilmiyorsunuzdur. Hazırlanan yazı içeriğimizle birlikte artık kısıtlı modu kapalı konuma getirerek videoların izlemelerine devam edebilirsiniz.

Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor

Youtube videolar neden gelmiyor, youtube videoyu bulamıyorum, youtube aradığım bir video neden çıkmıyor, youtube bazı videoları aradığımda karşıma çıkmıyor, youtube istediğim videoyu bulamıyorum. İstenilen video içerikleriniz ile ilgili hesap içerisinde daha öncesinde kısıtlı mod aktif hale getirilmiş olabilir. O yüzden bu ayarı kapatıp sonrasında video aramaları yaptığınız da çözüm sağlanmış olacaktır.

Youtube aradığım videoyu bulamıyorum

Arama yöntemiyle gündemdeki bir videoyu ya da eğlenceli bir videoyu anında bulabildiğimiz uygulama youtube hesaplarında bazen videolar karşımıza gelmiyor. Videonun bulunmaması o videonun telif hakkı almasından ötürü kapatılmasıyla alakalı da olabilir. Ama her telefonlarda çıkıyor sadece sizin telefonunuz da çıkmıyorsa bu durumda sizlik bir problem olduğu aşikardır.

Youtube üzerinden tüm tarayıcılar için yapmanız gereken işlem öncelikle ”Ayarlar” bölümüne girip sayfanın alt satırında yer alan ”Kısıtlı mod” ayarını kapalı konuma getirmeniz gerekiyor. Ayarı sağladıktan sonra her şey istenilen seviyeye getirilecek ve sizler de artık kullanımları kısıtlama olmadan devam ettirebilirsiniz.

Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor, youtube videoyu bulamıyorum, youtube video neden gelmiyor, youtube istediğim video çıkmıyor, youtube aradığım videoyu bulamıyorum, youtube bazı videolar görünmüyor

Yani bu ayar sonrasında da Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor sorununu yaşarsanız tarayıcı değiştirerek işlem denemesi sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor, youtube videoyu bulamıyorum, youtube video neden gelmiyor, youtube istediğim video çıkmıyor, youtube aradığım videoyu bulamıyorum, youtube bazı videolar görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here