Paylaş

Youtube bana neden video önermiyor. Benzer videoların karşınıza sunulmadığını düşünüyorsanız eğer bu durumda önerilerin açılması gerekiyor.

Bir video izlemek için giriş yaptığımız da yüzlerce video izleyerek çıktığımız tek platform youtube uygulamasıdır. Onun dışında araştırma yaptığımız bir konudan girip beraberinde çok farklı video izlemesi yaparken bulabiliyoruz kendimizi. Hatta o an kendi kendimize de güldüğümüz anlar olabiliyor. Youtube önerilen videoların karşınıza çıkma sebebi de bununla kıyaslayabiliriz. Yani farklı farklı videoları izlememiz deki sebep arama yaptığımız bir videoya benzer videoların meydana gelişidir. Yakın zaman içerisinde ziyaretçilerimizin bir çoğu youtube giriş yaptığın da benzer içerikli videoları kendilerine sunmadığını belirtmiştir. Normalde meydana gelen bu sorunun tamamen öneri bağlantılarının kapatılmasıyla alakalı olduğu hemen göze çarpmaktadır. Ancak youtube uygulamasını çok karıştırmayan kullanıcılarımız bu ayarın nasıl faal hale getireceğini ise bilememektedir. Bilinmeyen bu ayarların tekrar geri getirilebilmesi yönünde nelere dikkat edilmesi gerektiğine bakalım isterseniz.

Youtube bana neden video önermiyor

Youtube neden video önermiyor, youtube benzer videoları getirmiyor, youtube benzer videoları çıkarmıyor karşıma, youtube videoları önermiyor, youtube video önermeyi açma, youtube öneriler nereden açılır?, youtube önerileri açmak istiyorum. Bir video araştırdığımız da bazen o video arama bölümünde en üst sırada çıkmayabiliyor. Ona benzer bir videoya tıkladığımız da ise o videoya benzer videolar karşımıza önerildiği için gerçek videoya ulaşımı sağlayabiliyoruz.

Youtube video sunmuyor

Benzer video içeriklerinin karşımıza gelen bilmesi için yapmamız gereken işlemlerden ilki youtube uygulamasına girmek olacaktır. Uygulamaya girişimizi sağladıktan sonra profile tıklayıp oradan da ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz. Bu alana giriş gerçekleştirildikten sonra ”Bildirimler” alanına erişerek oradan da ”Önerilen videolar” sekmesini aktif hale getirmemiz yeterlidir.

Youtube bana neden video önermiyor, youtube video önermiyor, youtube video sunmuyor, youtube benzer videolar gelmiyor, youtube önerileri açma, youtube öneriler nasıl açılır

Yapılan işlemin devreye girebilmesi için telefonumuzu kapatıp tekrar açarak youtube uygulamasına girmeniz yeterlidir. Olmaz ise bu işlem uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz. Artık Youtube bana neden video önermiyor sunmaya devam edecektir. Sorunsuz bir şekilde kullanımlara devam edebilirsiniz. Amacımız sizlerin yaşamış olduğu sorunların çözümüne dair işlem aşamaların hızlı bir şekilde sağlamaktadır. İyi seyirler dileriz.

Youtube bana neden video önermiyor, youtube video önermiyor, youtube video sunmuyor, youtube benzer videolar gelmiyor, youtube önerileri açma, youtube öneriler nasıl açılır Youtube bana neden video önermiyor, youtube video önermiyor, youtube video sunmuyor, youtube benzer videolar gelmiyor, youtube önerileri açma, youtube öneriler nasıl açılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here