Paylaş

Youtube arama geçmişi silinmiyor temizlenmiyor.Telefondan youtube hesabınızdaki arama geçmişini temizlemek için uygulama içinde yapacaklarınızı anlatacağız.

Şuanda küçüğünden büyüğüne her yaştan kişiye youtube demeniz halinde akıllarına gelen tek şey video paylaşım sitesi olduğu olacaktır. Günlük haberleri, fragmanları ve aradığınız her türlü video içeriğini bulabileceğiniz bir uygulamadır. Neyi merak ediyorsak youtube giriş sonrasında arama çubuğuna bilgilerimizi girmemiz yeterli olmaktadır. Arama kısmına arattığınız videonun tam adını yazmasanız bile youtube ne demek istediğinizi anlar ve benzer içerikleri sizlere sunar. Arama alanına yazılan her şey kayıt altında olduğundan ötürü tekrarında giriş yaptığınız aynı videoyu bulmak için zorluk çekmeden bulabiliyorsunuz. Lakin bu işlem bazen ne aradığımızı başkalarının görmesine sebep olmaktadır. Bu da sorun yaşamamıza neden olabilir. Başka birinin telefonumuz da youtube üzerinde video izlerken arama kısmında ne izlediğimizi görmemesi için geçmişi temizlemelisiniz. Ondan sonra rahatlıkla telefonumuzu isteyen kişilere telefonu verebilirsiniz.

Youtube arama geçmişi silinmiyor temizlenmiyor

İphone telefonumda youtube geçmişini silme, youtube arama geçmişi nasıl silinir, youtube aradıklarım görünmesin, youtube aradıklarım çıkmasın, youtube geçmiş gözükmesin, youtube geçmiş çıkmasın, iphone youtube aradıklarım gelmesin. Diyen kullanıcılar için hazırlanan bu yazımızın faydasını göreceksiniz. Çok basit ayarı olduğu için hemen geçmişi temizlemeyi sağlayabilirsiniz. Geçmiş sadece o an telefon bağlantısında silineceğini de unutmayınız.

Youtube geçmişi silme

Kullanmakta olduğunuz telefonunuz iphone ve android ise fark etmiyor. Telefonunuz içerisinde youtube uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz. Geçmişinizi tamamen silmek istiyorsanız eğer sağ üst alanda bulunmakta olan profilinize tıklıyoruz. Profilden sonra karşımıza gelecek olan bilgilendirme de ”Ayarlar” butonuna giriş yapıyoruz.

Youtube arama geçmişi silinmiyor temizlenmiyor, youtube geçmişi silme, iphone youtube geçmişi silme, youtube arama geçmişi, youtube geçmişi temizleme, youtube geçmişi silme, iphone youtube arama temizleme

Ayarlar içerisinde sayfayı az bir şey aşağıya doğru kaydırdığınız da ise burada ”Arama geçmişini temizle” yazısını göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra geçmişe dair tüm aramaların silindiğini görebilirsiniz.

  • Bazı arkadaşlarımız yaptım ama olmuyor hala geçmiş gözüküyor demektedir.
  • Bunu siz de yaşadıysanız uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş sağlayalım.
  • Olmaz ise uygulamayı kaldırarak yeniden yükleme sağlamanız halinde Youtube arama geçmişi silinmiyor temizlenmiyor sorunu ortadan kalkacaktır.
  • Tüm bunların sonrasında ise hata varsa bir uyarı vermesi gerekir. Öyle bir uyarı gelirse de bunu yoruma ekleyebilirsiniz.

Youtube arama geçmişi silinmiyor temizlenmiyor, youtube geçmişi silme, iphone youtube geçmişi silme, youtube arama geçmişi, youtube geçmişi temizleme, youtube geçmişi silme, iphone youtube arama temizleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here