Paylaş

Youtube ara verme hatırlatıcı nerede. Video izlemeye kendinizi kaptırıp mola ya da ara vermeyi unuttuğunuz da youtube hatırlatmayı aktif ederek sorunu giderebilirsiniz.

Saatlerce video izleyerek zamanınızı geçirmeniz sonrasında günlük işlemlerimizin aksamasına sebep verebiliyoruz. Onun dışında randevu verdiğimiz yere zamanında gidememeye de neden olabiliyoruz. Videonun ana merkezi ise youtube uygulamasıdır. İstenilen her türlü video içeriğini bulabileceğiniz platform içerisinde önerilen videolarla birlikte artık girdikten sonra çıkamıyoruz. Belli bir aşamadan sonra araştırdığımız bir videonun tamamen dışında bir video izliyor olabilirsiniz. Bunun nedeni size istediğiniz videoya benzer içeriklerin gelmesiyle alakalıdır. İnstagram’a da gelen hatırlatıcı özelliği youtube uygulamasına benzerlik göstermektedir. Video izlemeye ara vermek için belirtilen süreyi youtube sizlere sunacaktır. Tek bir tuşla hatırlatma sistemini devreye alarak bundan sonraki video izlemelere ara vermiş olacaksınız.

Youtube ara verme hatırlatıcı nerede

Youtube ara nasıl verilir, youtube hatırlatıcı nerede, youtube hatırlatıcı bulamıyorum, youtube hatırlatıcı bende yok, youtube ara verme yok, youtube mola vermeyi aktif etmek istiyorum, youtube çok zaman harcıyorum, youtube fazla zaman harcamaya ara vermek istiyorum. Uygulama içinde izlenen videolara youtube tarafından hatırlatma bilgilendirmesinin gelmesini isterseniz hatırlatıcı özelliğini aktif hale getirmeniz gereklidir.

Youtube hatırlatıcı bulamıyorum

Bir video izledikten sonra çıkacağınız youtube uygulamasında daha sonrasında benzer içeriklerin karşımıza gelmesi onun da izlenmesine sebep olmaktadır. Oldukça fazla zaman harcayan video severler ise buna artık bir dur demek istemektedir. O dur bilgilendirmesini youtube kendiliğinden sizlere belirtecektir.

Youtube ara verme hatırlatıcı nerede, youtube videoya ara verme, youtube hatırlatıcı bulamıyorum, youtube mola verme, youtube hatırlatıcı ben de yok, youtube hatırlatıcı yok

Ayarlar için ise youtube giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan ”Profil” alanına tıkladığımız da karşımıza seçenekler gelecektir. ”İzleme süresi” alanına girdikten sonra ”Video izlemeye ara vermem gerektiğini hatırlat” adında bir yazının geldiğini göreceksiniz. Burası büyük olasılıkla kapalıdır. Kapalı olan tiki aktif edebilmek için sağ tarafa çekmeniz sonrasında sorun giderilmiş olacaktır.

Gerçekleştirilen işlemler sonucunda Youtube ara verme hatırlatıcı nerede adımlarının da öğrenmiş oldunuz. Artık youtube otomatik olarak video izlerken size mola vermeniz gerektiğini hatırlatacaktır. Siz isterseniz ara vermeyi sağlayabilirsiniz. İstemezseniz de video izlemeye devam edebilirsiniz. Bu tamamen sizin hür iradenize bağlı olan bir işlem olacaktır.

Youtube ara verme hatırlatıcı nerede, youtube videoya ara verme, youtube hatırlatıcı bulamıyorum, youtube mola verme, youtube hatırlatıcı ben de yok, youtube hatırlatıcı yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here